Halloween - przebrania i gadżety

2022-10-17
Halloween - przebrania i gadżety

Czy Twoje dziecko jest już gotowe do rozpoczęcia nowego roku szkolnego?

Kostium to atrybut każdego dziecka podczas Halloween. Dzieci uwielbiają przebierać się za bohaterów bajek. Najbardziej popularne serie to Frozen, Lego, Księżniczki Disney'a, Shimmer i Shine. Jaki powinien być kostium ? Przede wszystkim wygodny - Twoje dziecko będzie w nim biegało, bawiło się i oczywiście zbierało cukierki. Wiele dzieci wybiera straszne stroje, np. Zombie, a niektóre wolą zostać pozytywnymi postaciami, np. księżniczkami.

Jakie gadżety wybrać podczas przygotowywania przyjęcia z tej okazji?

Po pierwsze - istotnym jest, by pamiętać iż muszą one być straszne i nawiązywać do tego nietypowego święta jakim jest Halloween. Polecamy słomki , girlandy , kościotrupy i wiele innych.

A może szukasz gier i zabaw tematycznych?

Świetnie trafiłeś. Warto zaopatrzyć się w rozrywki dla najmłodszych, aby ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy. Doświadczenia naukowe z lepkimi mózgami i klejącymi oczami to świetny pomysł na zabawę i naukę dla dzieci od 8 roku życia. Natomiast gra mroczny kosiarz jest z efektami wow, gdy tylko gracze zgaszą światło i będą grać w ciemności. Zadaniem graczy jest skradanie się się do trumny, żeby zdmuchnąć świeczkę, jak najwięcej razy.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2022
pixel