Koniec wakacji- lista rzeczy do zrobienia w wakacje

2021-08-03
Koniec wakacji- lista rzeczy do zrobienia w wakacje

Mamy sierpień, a to oznacza, że połowa wakacji już za nami. Czy Twoje dziecko zrealizowało już swój cały wakacyjny plan? Specjalnie dla Ciebie i Twojego malucha przygotowaliśmy listę najlepszych czynności, które każde dziecko chciałoby wykonać zanim znowu pójdzie do szkoły. Jeżeli jeszcze nie wszystkie punkty zrealizowałeś to nic straconego. W naszym wpisie znajdziesz najlepsze zajęcia dla dziecka w porze wakacyjnej. Spraw, aby każdy dzień Twojego malucha był pełen przygód i atrakcji. Z naszymi propozycjami dziecko bez trudu będzie czerpało z lata pełnymi garściami przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Poszukiwacze skarbów nie próżnują

Dzięki koparce Vikingtoys Jumbo dziecko wykopie mega dołek. Na plaży skrywa się przecież wiele skarbów: muszelki, bursztyny. Dziecko dzięki temu ekologicznemu pojazdowi będzie mogło odkryć skarby ukryte pod powierzchnią piasku.

62,91 zł

Mecz na świeżym powietrzu dla małych piłkarzy

A może rozgrywka w piłkę na świeżym powietrzu? Dzięki podświetlanej bramce oraz piłce w zestawie dzieci rozegrają prawdziwy mecz rozgrzewając tłum na publiczności. Podświetlenie ułatwi grę również wieczorem. Pora wybrać drużyny!

62,90 zł

Unieść latawiec aż do nieba

Puszczanie latawca to rozrywka wyłącznie w ciepłe lekko wietrzne dni. Twoje dziecko może zrobić zawody w puszczaniu latawców lub pobić swój własny rekord. Dzięki kształtu rombu łatwiej wzbić zabawkę w niebo.

15,90 zł

Niesamowita wodna przejażdżka

Podróż po wodach basenu lub moża niesamowitym pojazdem? Pontony w kształcie samolotu, autka, motorówki, a nawet rybki zabiorą dziecko na przygodę z pluskaniem. Kształtem oraz przyjemną kolorystyką zachęca dzieci do zabawy.

25,11 zł

Wypuścić tysiące mieniących baniek

Dzieci kochają puszczać bańki. Czy kiedyś udało się Twojemu dziecku wypuścić na raz setki, a nawet tysiące baniek? Z tym pistoletem do baniek dziecko stworzy wielką chmurę niewielkich baniek, które zachwycą swoimi kolorami mieniącym i w słońcu.

19,90zł

Mamy nadzieję, że nasze propozycje na wykorzystanie pozostałego czasu wakacji spodobają się Twojemu dziecku. Warto skorzystać z pieknej pogody jaką oferuje nam lato w tym roku. Zabawy na świeżym powietrzu są doskonałym uzupełnieniem codziennych atrakcji.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel