Wyprawka dla niemowlaka

2021-01-28

Zabawki do wanny dla dzieci – jakie zabawki kąpielowe wybrać?

Zabawki do wanny dla dzieci – jakie zabawki kąpielowe wybrać?
Wieczorna kąpiel jest pewnego rodzaju rytuałem. I choć oczywiście to podstawowy zabieg higieniczny dla maluszków i starszych dzieci, to także buduje rytm dnia, jest okazją do masażu, pozwala się świetnie bawić i doświadczać. Jest także zapowiedzią snu. I dlatego właśnie tak ważne jest – szczególnie w pierwszych miesiącach życia, konsekwentne trzymanie się tego rytuału. Daje on poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej strony może być doskonałym pomysłem, by zaangażować innych członków rodziny w opiekę nad maleństwem.
2020-10-16

Prezent dla niemowlaka – jak dobrać go do wieku dziecka? Zabawki dla dzieci 0-3 miesiące

     Prezent dla niemowlaka – jak dobrać go do wieku dziecka?     Zabawki dla dzieci 0-3 miesiące
Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie w każdej rodzinie. Dla młodych rodziców wiąże się ono z nowymi wyzwaniami, a dla najbliższych stają się okazją do zakupu prezentu. Wiele osób uważa, że zakup zabawki dla 3 miesięcznego dziecka jest bardzo prosty. Tymczasem okazuje się, że nie zawsze tak jest. Wybór produktów jest naprawdę duży. Sklepy internetowe takie jak damizabawki.pl oferują asortyment, który nie tylko bawi, ale również wspiera prawidłowy rozwój każdego malucha. Warto bowiem pamiętać, że zabawki dla niemowląt nie tylko zajmują czas, ale także zachęcają do poznawania otaczającego świata. Chcesz wiedzieć, które produkty są naprawdę wartościowe i na co warto zwrócić uwagę przed zakupem? W takim razie zapraszamy do lektury.
2020-02-24

Zabawki aktywizujące dla niemowląt – jakie wybrać?

Zabawki aktywizujące dla niemowląt – jakie wybrać?
Zabawki aktywizujące cieszą się bardzo dużą popularnością. Wynika to głównie z faktu, że w pozytywny sposób wpływają one na rozwój malucha już od pierwszych miesięcy życia. Zastanawiasz się jak mądrze wybierać zabawki aktywizujące oraz czym się kierować przy zakupie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do lektury.
2019-10-17

Jak najlepiej zadbać o rozwój niemowlęcia? Postaw na interaktywne zabawki i akcesoria!

Jak najlepiej zadbać o rozwój niemowlęcia? Postaw na interaktywne zabawki i akcesoria!

Rozwój dziecka jest bardzo dynamiczny szczególnie w pierwszych latach życia. Dlatego poza dbaniem o zdrowie, prawidłowe odżywianie, higienę warto pomyśleć również o wspomaganiu funkcji poznawczych. Choć to oczywiście naturalny proces, jako rodzice czy opiekunowie mamy bardzo duży wpływ na to, by przebiegał bez problemów. Z czasem będziemy widzieć to, że dziecko szybciej się uczy, łatwiej koncentruje oraz ma wewnętrzną chęć do poznawania nowych rzeczy, a to będzie procentować na późniejszych etapach rozwoju i jest wykorzystywane także w dorosłym życiu. I choć moglibyśmy powiedzieć, że za naszych czasów takich rzeczy nie było, ale ten argument jest bardzo słaby, bo skoro teraz są, to warto w nie (a tym samym w dziecko) zainwestować.

    pixel