Zabawa na świeżym powietrzu - majówka 2022

2022-04-21
Zabawa na świeżym powietrzu - majówka 2022

Zabawki dla każdego dziecka - czyli jak się bawić w majówkę

Majówka się zbliża wielkimi krokami a Ty nie masz pomysłu na zabawę dla swojego dziecka? A co jeśli pogoda jednak nie dopisze? Nie martw się - znaleźliśmy rozwiązania, które zachwycą każdego malucha. Zaufaj nam podczas wyboru zabawek, a majówka na pewno nie będzie nudna. 

Puszczanie latawców - zabawa, która łączy pokolenia

Wiatr we włosach, czas spędzony z bliskimi i zapach wiosny.... brzmi świetnie prawda ? Wracając we wspomnieniach do swojego dzieciństwa na pewno pojawia się tam zabawa w puszczanie latawca. Nowe pokolenie zatem również nowe wzory i kolory tej kultowej zabawki. Ta prosta zabawa, która polega na wzniesieniu w powietrze latawca i nakierowywanie go przy pomocy linki tak, by wzniósł się jak najwyżej to świetny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. 


 

Siatka na owady - zabawa małego odkrywcy 

Twoje dziecko interesuje się przyrodą ?  Lubi obserwować otaczający je świat ?  Wiosną przyroda budzi się do życia. Po ponurej zimie można zobaczyć na zewnątrz fruwające kolorowe motylki. Jeżeli chcesz, aby Twój maluch jeszcze lepiej obcował z naturą podaruj mu siatkę do łapania owadów. Jest ona bardzo delikatna zatem nie stanie się krzywda żadnemu zwierzątku, a Twoje dziecko będzie miało okazję przyjrzeć się z bliska tym pięknym, barwnym owadom .

Catchball - gra zręcznościowa

Jak zapewnić maluchowi ruch na świeżym powietrzu ? Gry zespołowe, gry zręcznościowe będą strzałem w 10! Catchball to również gra zaczerpnięta z dawnych lat. Zestaw składa się z dwóch paletek i piłeczki. Specjalne łapki posiadają powłokę z rzepem, do którego z łatwością przyczepi się piłeczka. Jakie są zasady ? Proste - rzuć i złap.  Uwaga! piłeczka nie może upaść na ziemię.  

 

Instrumenty dla dzieci- zabawki dla małych muzyków

Piękna pogoda ... wieczorem szykujecie ognisko ? Na takich wieczorach nie może zabraknąć muzyki. Dzieci mogą wykorzystać swoje zabawkowe instrumenty do zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych . A może wieczór talentów ? Zestaw zawiera trójkąt, książkę z nutami, bębenek, kazoo, tamburyn. A to wszystko zostało wykonane z naturalnych materiałów - drewna z dodatkiem metalu. 

Namiot dla dzieci- nurkowanie w piłeczkach

Pogoda nie dopisuje ? Niestety czasem tak też się zdarza. Ale nic straconego.  Namiot z piłeczkami dla maluchów sprawdzi się zarówno na zewnątrz jak i w domu czy na balkonie.  Dziecko może chować do swojego namiotu ozdobionego grafiką z piratami wszystkie zdobyte skarby.  Doskonały do zabawy pośród piłeczek, jednak można do niego włożyć poduszki, by służył jako oaza do drzemki lub czytania książeczek. 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel