Zabawki Na Dzień Dziecka Na Każdą Kieszeń

Jeśli szukasz prezentu w świetnej cenie z ekspresową dostawą - świetnie trafiłeś. U nas znajdziesz zabawki na Dzień Dziecka o jakich marzy każde dziecko. Zapraszamy!

Przesłodkie potworki ukryte w lodach

Te lody nie dają ochłody ale można w nich rzeźbić aby odkryć figurkę niespodziankę która jest słodkim potworkiem. Po rozkuciu figurki z loda należy umieścić ją w zimnej wodzie, aby zmieniła kolor.

49,90 zł

Mata piankowa z uliczkami z autkiem i figurką

Twój maluch uwielbia bajkę Psi Patrol? Super :) Teraz może odwiedzić miasteczko w którym toczy się cała akcji bohaterów z bajki. A to wszystko za sprawą maty piankowej z uliczkami po których może jeździć dołączone do zestawu autko z figurką. W czasie jazdy pojazdem dziecko minie uliczki popularnych miejsc które są znane z telewizyjnego ekranu.

64,90 zł

Kosiarka która nie kosi trawy

Chyba nikomu nie trzeba polecać zabawek które pozwalają dziecku odłożyć smarton, aby zaczerpnął świeżego powietrza w ogrodzie. Zabawkowa kosiarka która nie kosi trawy ale puszcza bańki mydlane może zapoczątkować w dziecku pasja ogrodnika. Kto wie może w przyszłości, za Ciebie skosi trawę ;-)

45,90 zł

Mega bańka nie do przebicia

Świetny produkt dla ruchliwych szkrabów. Piłka wygląda jak bańka. Jest wypełniona mieniącymi i kolorowymi gwiazdkami. A co najfajniejsze na bańkopiłce można się położyć, ściskać ją i podrzucać.

25,90 zł

Humorzasta zabawka

Kolorowa maskotka która w jednym kroku zmienia kolor i nastrój. Może być smutna lub uśmiechnięta. Ledwo nadążamy ją pakować do zamówień. Spiesz się! Kto pierwszy ten lepszy.

16,90 zł

Zabawka idealna dla rodzeństwa

Dwa roboty Robo Kombat które będą walczyć ze sobą za sprawą kontrolerów dołączonych do zestawu. Ich głowy to balony. Temu któremu pęknie głowa jako pierwsza... przegra!

119,90 zł

Kostka antystresowa Tranformers

Supertania zabawka z którą można się zrealaksować po przegranej bitwie robo komabatów. Fidget działa antystresowo dzięki wypustkom do wciskania. W dodatku przedstawia bohatera Trasnsformers. To po prostu absolutny bestseller. No i dodatkowy plus - kostka odstresowująca jest taka mała, że zawsze można mieć ją przy sobie.. tfu. Twoje dziecko może mieć ją zawsze przy sobie. :)

34,90 zł

Podane ceny są ważne w dniach 01.05.2021 - 01.06.2021

pixel