Zabawki dla 2 latka – 8 pomysłów na prezent

2019-09-06
Zabawki dla 2 latka – 8 pomysłów na prezent
Zastanawiasz się, jakie zabawki dla 2 latka będą wspierały rozwój malucha, a jednocześnie są źródłem wielu radosnych chwil? Na rynku dostępnych jest naprawdę dużo tego rodzaju produktów, dlatego wybór jest tak trudny. Chcesz poznać pomysł na prezent dla 2 latka? Poniżej przedstawiamy aż 8 propozycji.
 
Poznaj nowy wymiar nauki
Zabawki dla 2 latka to nie tylko grające przedmioty. Jeżeli chcesz zadbać również o rozwój motoryczny dziecka, koniecznie sprawdź zalety konika na biegunach. Wariant ten zachęca dziecko do zabawy kolorowymi barwami, teksturą oraz wesołymi melodiami. Atrakcyjna cena dodatkowo sprawia, że każdy chętnie rozważy zakup tego produktu. Kto z nas nie miał w dzieciństwie konika na biegunach? Jest to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci zabawek edukacyjnych, a do tego pozwala na rozwój nie tylko motoryki, ale także zmysłu równowagi.
 
Tory idealne dla fanów motoryzacji
Ciekawy pomysł na prezent dla 2 latka to także zestaw dróg. Szczególnie ciekawą propozycją jest Posterunek Policji marki Wader. Zabawka nie tylko pozwala na ćwiczenie wyobraźni poprzez zabawę, ale także uczy kreatywności. Zestawy Wadera słyną bowiem z wielu możliwości układania torów lub dróg. Dzięki temu dziecko samo decyduje, jak chce, aby wyglądała zabawka. Dołączone akcesoria sprawiają dodatkowo, że zestaw nigdy się nie nudzi i pozwala na ciekawą zabawę przez wiele godzin.
 Wader Play Tracks City 2-Poziomowy Posterunek Policji
 
Sortery idealne dla dzieci w każdym wieku
Co sprawia, że sortery, pozwalające na dopasowywanie kształtów to doskonały pomysł na prezent dla 2 latka? Przede wszystkim fakt, że jest to zabawka, która rośnie razem z dzieckiem. W przypadku maluchów uczy dopasowywania kształtów do otworów. Zabawka żółwik sprawia, że starsze dzieci poznają kolory oraz uczą się liczenia.
 
Maskotki interaktywne pomogą dziecku w zasypianiu
Zasypianie dziecka nie zawsze przebiega bezproblemowo. Czasami maluch nie może się wyciszyć, aby zapaść w spokojny sen. Właśnie w takich sytuacjach świetnie sprawdzi się lampka projektor z muzyką Muminek. Ta nowoczesna maskotka będzie doskonałym rozwiązaniem również dla dzieci, które boją się ciemności. Zabawki dla 2 latka wcale nie muszą szybko się nudzić. Ten produkt udowadnia, że nawet maskotka interaktywna może towarzyszyć dziecku przez długi czas.
 Askato Lampka Projektor z Muzyką Muminek
 
Pomysł na prezent dla 2 latka za niewielkie pieniądze
Uważasz, że współcześnie trzeba wydać naprawdę dużo na zabawkę, aby dziecko było zadowolone? Nic bardziej mylnego. Jeżeli chcesz kupić 2 latkowi niedrogi upominek, koniecznie rozważ kaczuszki do wody dostępne na naszej stronie. Te niezwykłe 4 zabawki dostarczą dziecku wiele radości również latem, podczas zabawy w basenie.
 
Zabawki o działaniu sensorycznym
Szukasz niedrogiej zabawki, która doskonale sprawdzi się także, jako oryginalny pomysły na prezent dla 2 latka? W takim razie koniecznie rozważ zakup kul sensorycznych. Produkt jest idealny dla dzieci w każdym wieku i może być wykorzystywany do stymulacji nie tylko rąk. Kule sensoryczne świetnie sprawdzają się również do zabawy z użycie gołych stóp lub do masażu ciała.

Askato Kule Sensoryczne
 
Autka idealne nie tylko na chłopców
Rozważając zakup zabawki dla 2 latka, warto pamiętać, że wiele dzieci w tym wieku rozwija się motorycznie. Jaki produkt będzie rozwijał malucha w tym zakresie? Okazuje się, że wystarczą zwykłe autka plastikowe w wersji mini, które znajdziesz na damizabawki.pl. Uniwersalna kolorystyka powoduje, że będzie to świetny pomysł na prezent również dla dziewczynki.
 
Rowerek trójkołowy, który rośnie razem z dzieckiem
Zastanawiasz się, kiedy kupić rowerek trójkołowy? Najlepszym rozwiązaniem będzie produkt, który rośnie razem z dzieckiem. Rowerek dopasowuje się do indywidualnych możliwości dziecka oraz stymuluje go do rozwijania motoryki. Dla mniejszych dzieci z łatwością zastąpi klasyczną spacerówkę, dzięki dołączonym podnóżka. Dołączone akcesoria powodują, że zabawa na świeżym powietrzu jest bezpieczna i w pełni komfortowa dla maluszka.
 
Little Tikes Rowerek Trójkołowy Perfect Fit Niebieski 4w1
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel