Zabawki na wakacje - Co kupić?

2022-07-11
Zabawki na wakacje - Co kupić?

Zastanawiasz się, co kupić dziecku na wakacyjny wyjazd? Nie ograniczaj się do dmuchanego koła czy materaca. Najlepsze zabawki na wakacje to takie, którymi maluch będzie bawić się bez obawy na nudę. Dzięki temu wrócicie z wakacji wypoczęci, a Wasza pociecha przywiezie mnóstwo fascynujących wspomnień. Co kupić dziecku na wyjazd? Sprawdź nasz poradnik – przygotowaliśmy dla Ciebie 5 propozycji, które z pewnością spodobają się Twojemu szkrabowi.

Zabawki dla niemowląt

Zabawki wakacyjne dla niemowląt o przede wszystkim te, które zapewnią maluchowi bezpieczny wypoczynek na plazy czy w basenie. Dzięki temu Twoja pociecha będzie pozytywnie kojarzyło ten czas w roku. Zabawki na wakacje powinny być jednak dostosowane do wieku malucha. Nie wiesz, co kupić dziecku ? Dla niemowlaka doskonałym wyborem będzie basenik z daszkiem. Basen ten posiada daszek chroniący malucha przed słońcem i przypomina małą lodziarnię. Należy jednak pamiętać, że podczas zabawy w wodzie maluszek zawsze powinien być pod opieką rodzica. To świetny pomysł, by nawet najmłodsza pociecha skorzystała z pluskania w basenie.

Zabawki sportowe

Zabawki wakacyjne dla starszych dzieci powinny być angażujące. Dzięki temu spędzą przy nich wiele godzin. Ciekawym pomysłem są gry i zabawy ogrodowe, które nie tylko bawią, ale i pomagają w rozładowaniu dziecięcej energii. Mogą to być tradycyjne gry zespołowe jak piłka nożna lub piłka do skakania. Przykładem tego drugiego typu zabawy jest gumowa piłka do skakania. Została ona dodatkowo ozdobiona grafiką z bajki Świnka Peppa. Dzięki temu maluch ćwiczy koordynację ruchową.

Zabawki do pływania

Szkraby uwielbiają wszystko, co można wykorzystać podczas zabawy w basenie. Dlatego zabawki na plażę dla dzieci to doskonały pomysł . Występują one w różnej formie: kółek, pontonów, dessek, rękawków, materacy, zestawów do nurkowania i wiele innych. Kupując piankową deskę do pływania pomożesz dziecku w nauce pływania. To zabawka plażowa, która sprawi maluchowi wiele radości.

Zestawy do piasku

Zabawki do piasku to ulubione zabawki wielu dzieci. Mogą się nimi bawić w piaskownicy, na plaży, a także w domu podczas zabawy piaskiem kinetycznym. Jeśli więc nie wiesz, co wybrać – Zestaw z taczką będzie doskonałym wyborem. To wyjątkowa zabawka, która została ozdobiona grafiką z Księżniczkami Disneya. Do zestawu dołączono także wiaderko,łopatkę,grabki i foremki dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Do nurkowania

Zabawki do nurkowania nie tylko są uwielbiane przez szkraby, ale także zapewniają bezpieczeństwo podczas szaleństw w wodzie. Co jeszcze je wyróżnia? Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe, a więc nawet intensywna zabawa ich nie zniszczy.Dlatego wodorosty do nurkowania to doskonały pomysł . Do dyspozycji dzieci mają 3 wodorosty wykonane z pianki neoprenowej w żywych kolorach. Wystarczy wrzucić je do wody, aby następnie ścigać się o tytuł najlepszego nurka.

Co kupić dziecku na Wakacje?

Wybierając zabawki na wakacyjny wyjazd, warto jednak pamiętać, by dostosować je do wieku pociechy. Kupienie zbyt skomplikowanej lub niedopasowanej zabawki może spowodować frustracje, płacz, albo po prostu brak zainteresowania. Wiek i etap rozwoju malucha powinno więc być dla Ciebie najważniejszą kwestią. Zwróć też uwagę na zainteresowania dziecka. Stosując się do tych rad, na pewno wybierzesz najlepsze zabawki.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2022
pixel