Blog

2022-11-22

Prezent na Mikołaja do 50zł dla dziewczynki

Prezent na Mikołaja do 50zł dla dziewczynki
2022-10-17

Halloween - przebrania i gadżety

Halloween - przebrania i gadżety
Halloween - jedno z najsstraaaszniejszych świąt, a zarazem najfajniejszych. Uwalnia dziecięcą wyobraźnię - dzieci przebierają się w ciekawe kostiumy, razem z rodzicami ozdabiają domy. Gdzie szukać ciekawych przebrań i gadżetów? Sprawdź.
2022-09-01

Plecak, worek, piórnik - gotowi do szkoły?

Plecak, worek, piórnik - gotowi do szkoły?
Wyprawka szkolna często przyprawia rodziców o ból głowy. Ze względu na dużą ilość spraw do załatwienia przed rozpoczęciem roku szkolnego chcielibyśmy przedstawić gotowe, szybki i proste rozwiązania. Jak wybrać dobry plecak, piórnik, zestaw na plastykę czy worek na buty ? Prezczytaj i dowiedz się jak szybko przygotować malucha do szkoły.
2022-07-11

Zabawki na wakacje - Co kupić?

Zabawki na wakacje - Co kupić?
Zastanawiasz się, co kupić dziecku na wakacyjny wyjazd? Nie ograniczaj się do dmuchanego koła czy materaca. Najlepsze zabawki na wakacje to takie, którymi maluch będzie bawić się bez obawy na nudę. Dzięki temu wrócicie z wakacji wypoczęci, a Wasza pociecha ...
2022-04-27

Jak czyścić zabawki interaktywne?

Jak czyścić zabawki interaktywne?

Dzieci uwielbiają wszędzie ze sobą zabierać zabawki. Biegają z nimi po domu i na spacerze. Wiedza o tym, jak czyścić zabawki interaktywne pozwoli Ci zadbać o zdrowie Twojego szkraba. Na ulubionych produktach Twojego dziecka może znaleźć się brud, kurz, a nawet bakterie i roztocza, które są niebezpieczne. Dlatego warto regularnie czyścić zabawki malucha. Oczywiście nie musisz myć ich codziennie. Warto jednak uważnie obserwować to jak wyglądają i to jak długo i gdzie bawi się nimi Twój szkrab. Czyszczenie konieczne jest także wtedy, gdy jeden z domowników był chory, dziecko zabrało swoje skarby do przedszkola, w którym bawi się nimi wiele maluszków, a także wtedy gdy w domu jest zwierzak. Z naszego artykułu dowiesz się: jak wyczyścić plastikową zabawkę interaktywną, matę edukacyjną i pluszaki.

2022-04-21

Zabawa na świeżym powietrzu - majówka 2022

Zabawa na świeżym powietrzu - majówka 2022
Majówka to najlepszy czas do spędzenia czasu z całą rodziną. Jeżeli masz już plany na majówkę z dzieckiem warto pomysleć o dodatkowych atrakcjach. Maluchy podczas słonecznej pofgody zazwyczaj spędzają czas na zewnątrz. W jaki sposób możesz uatrakcyjnić ich zabawę ? Co zrobić gdy pogoda nie dopisuje? Istnieje wiele możliwości, po które możesz sięgnąć. A o pomysły zadbamy my -Dami Zabawki.
2022-01-24

Zabawki sensoryczne - czym są?

Zabawki sensoryczne - czym są?

Zależy Ci na prawidłowym rozwoju Twojego malucha? Odkryj zabawki sensoryczne i dowiedz się, co to jest! Kupując je, nie tylko sprawisz dziecku wiele radości, ale także pomożesz mu odkrywać świat. Dzięki nim rozwinie wzrok, dotyk, słuch, równowagę i wiele innych zmysłów. Zabawki sensoryczne to nauka i zabawa w jednym!

2022-01-04

Polecane puzzle przestrzenne dla dzieci i dorosłych

Polecane puzzle przestrzenne dla dzieci i dorosłych
Trójwymiarowe puzzle do ułożenia samodzielnie przez dziecko lub w towarzystwie rodzica uczą cierpliwości oraz rozwijają zdolności manualne dziecka. Puzzle 3D marki Cubicfun umożliwiają zbudowanie makiety 3D która przedstawia słynne budowle świata oraz charakterystyczne budynki które można spotkać w Polsce. Każdy z zestawów posiada elementy wykonane z pianki które są ponumerowane, dzięki czemu dzieci z łatwością stworzą budowlę 3D taką jak Wieża Eiffla, Panorama Warszawy, czy Stadion PGE Narodowy, a nawet Big Ben, czy najwyższą budowlę świata jaką jest Burj Khalifa. Każda makieta po ułożeniu będzie świetną dekoracją dziecięcego pokoju.
    pixel