Melissa and Doug

( ilość produktów: 23 )

Zabawki tworzone od 1988 roku przez Melissa and Doug, wywołują uśmiech na twarzach maluchów z całego świata. Nie każdy jednak wie, że historia tej firmy rozpoczęła się w garażu w mieście Wilton w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych. Melissa i Doug, tworząc swój start up, od zawsze wiedzieli, że chcą produkować drewniane zabawki dla dzieci, które będą pobudzać kreatywność oraz inspirować szkraby do rozwoju umiejętności i talentów. Zainwestowali więc wszystkie swoje oszczędności, a następnie samodzielnie zajęli się dystrybucją stworzonych produktów. Firma szybko okazała się sukcesem, a drewniane zabawki edukacyjne stały się prawdziwym hitem wśród najmłodszych.

Fenomen zabawek od Melissa and Doug

Melissa and Doug to zabawki chętnie wybierane na prezent dla maluchów w różnym wieku. Czemu zyskały tak dużą popularność? Przede wszystkim ze względu na fakt, że pobudzają wyobraźnię i zachęcają do kreatywności. Zabawki dla dzieci od Melissa and Doug, sprawiają, że szkrab zaczyna myśleć poza schematami, próbuje eksperymentować i wykorzystywać przedmioty na wiele różnych sposobów. Dzięki temu maluch odkrywa otaczający go świat i jednocześnie wiele się uczy. To zatem doskonały sposób, by nauka stała się zabawa.

Co ważne Melissa&Doug produkuje ekologiczne zabawki, które wykorzystują nowoczesne technologie i najlepsze rozwiązania z branży. Marka może pochwalić się również szeregiem prestiżowych nagród. Zawdzięczają je nie tylko temu, jaki typ zabawek tworzą, ale także temu, w jaki sposób je produkują. Firma stale dba o to, by drewniane zabawki dla dzieci były starannie przygotowywane i oszlifowane, a jednocześnie atrakcyjne dla dzieci. Melissa and Doug produkuje zabawki, korzystając z najlepszych, nietoksycznych surowców. Dzięki temu ich produkty spełniają surowe standardy bezpieczeństwa.

Drewniane zabawki od Melissa and Doug są także niezwykle ładne. Stanowią piękną ozdobę pokoju i z pewnością wielu małych odkrywców/odkrywczyń świata zwróci na nie uwagę.

Melissa and Doug – wyjątkowe zabawki dla dzieci

Melissa and Doug to firma znana z drewnianych, eko zabawek dla dzieci. Do grupy tej zaliczają się puzzle, pojazdy, klocki, zabawkowe AGD czy instrumenty muzyczne. Jednak w naszym asortymencie znajdziesz nie tylko drewniane zabawki. Oferujemy także pluszaki, kolorowanki, naklejki i wiele innych produktów. Wszystkie zabawki łączy jednak to, że są kreatywne i artystyczne, dzięki czemu pozwalają rozwijać pasje. Zapraszamy do zapoznania się z produktami oferowanymi przez nasz sklep z zabawkami i wybrania zabawek od Melissa and Doug!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 594 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-09
  Polecam
  2024-04-02
  Wszystko bardzo elegancko
  pixel