2021-03-30

Jak stworzyć kącik zabaw na balkonie?

Jak dziecko może bawić się na balkonie? Niedługo wiosna zawita u nas na dobre, a sytuacja epidemiologiczna w kraju utrudnia spędzanie czasu z maluchem na dworze czy placu zabaw. Zabawa w czterech ścianach nie zastąpi dziecku figli na świeżym powietrzu. Nie każdy ma również własny ogród do dyspozycji. Ale nic straconego! Przedstawiamy Wam kilka pomysłów na aranżację balkonu, które zapewnią długie godziny zabawy na słońcu.

Huśtawka- czyli odrobina bujania niczym na placu zabaw

W naszym sklepie znajdziesz tradycyjne drewniane huśtawki z bezpiecznym siedziskiem i udźwigiem do 20kg.Ta bezpieczna huśtawka porwie do bujania wszystkie maluchy.

44,90 zł

Huśtawka w kształcie deski doskonale sprawdzi się dla starszych dzieci

A może kolorowa huśtawka w kształcie deski dla starszych dzieci? Nie posiada oparcia oraz pozwala maluchowi na większy zakres bujania na większym balkonie.

33,90 zł

Basen- radość z pluskania na balkonie

W upalne dni natomiast nie ma nic lepszego od pluskania się chłodną wodą w basenie. W bloku to niewykonalne? Nic bardziej mylnego. Basenik sprawdzi się nawet na małym balkonie. Wystarczy wlać kilka wiaderek wody i gotowe!

29,90 zł

Rybka do pluskania zaprasza do zabawy.

A może basenik w kształcie rybki Was przekona? Kształtem oraz przyjemną kolorystyką zachęca dzieci do zabawy.

34,90 zł

Mini plac zabaw na balkonie

Jeżeli nie posiadasz zbyt dużo miejsca na balkonie/tarasie to do dyspozycji masz również gotowe małe place zabaw. Little Tikes zadbał o to, aby w jednym stoliku pomieścić kilka wariantów do zabawy. Ten mały plac zabaw na balkon zawiera basenik, piaskownicę, a także parasol na upalne dni.

439,00zł

Dla małych ogrodników są również małe narzędzia do pracy

Dzieci uwielbiają nas naśladować, zatem przesadzając kwiaty w doniczkach na balkonie nie bójmy się zaangażować w pracę malucha. Dajcie mu jego własną doniczkę oraz kwiatka do posadzenia. Gdy kwiatek zakwitnie dziecko będzie miało powód do dumy.

16,90 zł

Dziewczynki uwielbiają sadzić kwiatki, a jeszcze bardziej je wąchać!

Dla dziewczynki mamy w ofercie różową słodką łopatkę z kwiatuszkiem.

16,90 zł

Wygodna mata piankowa to solidna podstawa do zabawy na balkonie

Nie zawsze jednak podłoże na naszym balkonie czy tarasie jest bezpieczne dla dzieci. Istnieje kilka praktycznych rozwiązań tego problemu. Można użyć sztucznej trawy czy dywaniku, jednak najlepszym rozwiązaniem będą kolorowe maty piankowe, które po złożeniu zajmują mało miejsca, są atrakcyjne wizualnie, a przede wszystkim bezpieczne

36,90 zł

Mali superbohaterowie również potrzebują wygodnego kącika do zabawy

Mata ze Spidermanem dla małego superbohatera pozwoli na długie godziny wygodnej zabawy. Dzieci mogą się na niej śmiało turlać, przewracać czy bawić ulubionymi zabawkami. Mata piankowa jest w pełni bezpieczna.

69,90 zł

Tipi jako doskonała baza do zabawy na balkonie

Każdemu dziecku przyda się również odrobina prywatności lub po prostu ochrona przed słońcem w ciepłe dni. Namioty tipi nie tylko dobrze prezentują się wizualnie lecz również są bardzo praktyczne. Nadają się na prawie każdą przestrzeń gdyż zajmują niewiele miejsca.

99,90 zł

Mamy nadzieję, że nasze propozycje na urządzenie kącika zabaw na balkonie pomogą Ci w aranżacji. W końcu najważniejszy jest uśmiech dziecka. Dzięki tego typu rozwiązaniom będziesz mógł spędzić więcej czasu ze swoimi pociechami. Jak widać balkon wystarczy do spędzenia odrobiny przyjemnego czasu na świeżym powietrzu.

pixel