Maskotki interaktywne

Rozwój technologii zrewolucjonizował każda dziedzinę życia, trudno się dziwić, że przemysł zabawkarski także wykorzystuje zdobycze technologiczne do tworzenia zabawek. Zabawki interaktywne mają tylu samo zwolenników, co przeciwników. Jedno jest pewne, nie da się uniknąć zainteresowania dziecka takimi zabawkami. Sklepowe półki, reklamy telewizyjne, koledzy w przedszkolu zachwalają interaktywne zabawki, trudno się dziwić, że Twój maluch też zechce taką mieć.

( ilość produktów: 7 )

Maskotki interaktywne – dlaczego dzieci je lubią?

Mięciutki pluszak daje się przytulać, koi smutki i dzieli radości. Może towarzyszyć dziecku już od pierwszych chwil życia, aż do dorosłości. Da się go zabrać na spacer, do przedszkola i na wizytę u lekarza, a jeśli taka maskotka radośnie zamruczy, pomerda ogonkiem, zaśpiewa piosenkę, porozmawia, to na pewno zyska rangę niezwykłego przyjaciela.

Pluszaki interaktywne, czyli jakie?

Takie, które stwarzają warunki do wzajemnego oddziaływania na siebie zabawki i dziecka. Przyjaciel malucha, który nauczy dziecko zrozumienia zależności przyczynowo – skutkowych i w ciekawy sposób zachęci do zdobywania wiedzy i umiejętności. Maskotki interaktywne edukacyjne uczą wierszyków, śpiewają piosenki, opowiadają bajki, uczą języków obcych.

Interaktywne zabawki maskotki – dla maluszka i starszego dziecka

Podobnie jak zabawki tradycyjne, maskotki interaktywne będą cieszyć dziecko, jeśli będą dostosowane do umiejętności i zainteresowań dziecka, najlepiej takie, które "rosną" wraz z dzieckiem. Początkowo maluchowi wystarczy, że np. miś szumi i utuli dziecko do snu, ale kiedy osiągnie umiejętność sterowania misia za pomocą tabletu, to dopiero jest frajda

Zabawki tylko od renomowanych producentów

Tylko wtedy mamy gwarancję, że będą to zabawki bezpieczne i dobrej jakości. W naszym sklepie zgromadziliśmy interaktywne maskotki Hasbro, Chicco, Fisher Price i wielu innych cenionych producentów, która z nich czeka na Twoje dziecko?

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-19
  Polecam
  2024-04-14
  Zgodne z opisem do tego w promocyjnej cenie,szybka wysyłka
  pixel