Program Lojalnościowy

Informacje o programie lojalnościowym w sklepie internetowym www.damizabawki.pl

 

 

Kupując w sklepie www.damizabawki.pl możesz zbierać punkty w programie lojalnościowym. Aby zbierać i wymieniać punkty musisz mieć utworzone konto w naszym sklepie internetowym. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 1 punkt. Kupując towar o wartości 100 zł otrzymasz od nas 100 punktów w programie lojalnościowym. Punkty są ważne bezterminowo. Liczba zebranych punktów jest widoczna po zalogowaniu w zakładce Twoje konto > Program lojalnościowy.

 

 Z Dami kupujesz, więcej zabawek dla dziecka zyskujesz! 

 

Na co można wymienić zebrane punkty?

Punkty możesz wymienić na towar jeśli posiadasz 300, 500, 800 lub 1500 punktów. Jeśli chcesz wymienić punkty na darmową dostawę wystarczy, że posiadasz 279 punktów na swoim koncie. Chcesz zyskać więcej? Zapisz się do newslettera aby otrzymać dodatkowe 10 punktów na swoim koncie.

 

Jak kupić towar za punkty ?

Aby wykorzystać punkty musisz być zalogowany. Przejdź na kartę produktu który chcesz odebrać za 0 zł w ramach programu lojalnościowego. Znajdź zakładkę "Program Lojalnościowy" rozwiń ją i kliknij przycisk "kup za punkty". Jeśli posiadasz wystarczającą ilość punktów po kliknięciu w przycisk "kup za punkty" z Twojego konta zostaną automatycznie pobrane punkty, a wybrany towar otrzymasz za 0 zł. Nie można kupić tylko towaru za punkty. W koszyku musi znajdować się dodatkowo towar w cenie regularnej z asortymentu sklepu www.damizabawki.pl 

 

 Jak wybrać dostawę za punkty?

W drugim kroku składania zamówienia (Dostawa i płatności) przy formie dostawy Paczka w Ruchu podana jest cena za przesyłkę oraz cena w punktach. Jeżeli posiadasz wystarczającą ilość punktów zaznacz pole z ceną w punktach, a z Twojego konta automatycznie zostaną odliczone punkty i nie zapłacisz za dostawę zamówionych towarów.

 

 

 Jak to działa program lojalnościowy w sklepie www.damizabawki.pl ? 

  

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 537 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-08
Bardzo przyjazny sklep, moje zamówienie wymagało korekty, był szybki kontakt z obsługą. Zamówienie zrealizowane ku zadowoleniu obdarowanego zakupem. Grażyna
2024-02-01
jestem zaskoczony, wysyłka expres paczka dobrze opakowana
pixel