Tablice Edukacyjne dla Dzieci

Tablice edukacyjne dla dzieci to wielofunkcyjne zabawki. Nie tylko dają maluchowi dużo frajdy, ale także rozwijają wiele umiejętności. Pozwalają doskonalić zdolności manualne, wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki nim nauka i zabawa przenikają się nawzajem. Tablice edukacyjne umożliwiają także spędzenie kreatywnie czasu. Dziecko może na nich rysować, a nawet umieszczać kolorowe obrazki lub notatki. Dzięki temu są doskonałą ozdobą pokoju.

( ilość produktów: 10 )

Typy tablic edukacyjnych dla dzieci

Tablice edukacyjne dla dzieci występują w wielu wariantach. Najbardziej tradycyjne są tablice na kredę, które często występują w kształcie sztalugi, przypominając akcesoria szkolne. Dzięki temu przedszkolak może bawić się w szkołę i tym samym kojarzyć ją z czymś miłym i fajnym. W naszym sklepie znajdziesz także dwustronne i znacznie mniejsze modele, które szkrab może trzymać na kolanach. Taka drewniana tablica edukacyjna jest ekologiczna. Maluch wielokrotnie może na niej malować, a później ścierać, dzięki czemu ma nieustannie dużo miejsca do zapewnienia. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż kolejne kartki.

Magnetyczna tablica edukacyjna to doskonały pomysł zarówno dla 2-, 3-, jak i 5-latka. Starsze dzieci mogą na niej umieszczać magnesy w kształcie literek i cyferek, a młodsze ciekawe obrazki. Dzięki temu to doskonała przestrzeń zarówno do nauki, jak i zabawy, podczas której szkrab będzie wymyślał ciekawe historie. Na wielu tablicach na magnesy można też pisać i rysować przy pomocy mazaka lub kredy.

W Dami Zabawki znajdziesz także Znikopis. To tablica dla dzieci edukacyjna, która z pewnością zaskoczy każdego szkraba. Przy pomocy magnetycznego ołówka i stempelków maluch może pisać i rysować, a następnie za pomocą suwaka usunąć wszystko i zacząć od nowa. To prawdziwie magiczna tablica! Dodatkowo jest ona niewielka, więc Twój maluch może ją zabrać wszędzie.

Oprócz typu tablicy ważny jest również jej rozmiar i przeznaczenie. Stojące tablice edukacyjne będą odpowiednie dla starszych dzieci. Dla maluchów lepiej sprawdzą się małe i podręczne modele. Dzięki temu mogą, leżąc lub siedząc tworzyć wyjątkowe obrazki.

Akcesoria do tablic edukacyjnych w Dami Zabawki

Nasz sklep z zabawkami oferuje także niezbędne akcesoria do tablic edukacyjnych dla dzieci. Znajdziesz u nas:

 • kredy kolorowe i białe,
 • magnesy w zwierzątka i inne bajkowe postacie,
 • magnesy w literki i cyferki.

Wszystkie proponowane przez nas zabawki dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są w pełni bezpieczne dla szkrabów. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie tablice edukacyjne dla dzieci!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-17
  Super zabawka
  2024-04-16
  wszystko super , szybka wysyłka
  pixel