Instrumenty dla Dziecka

Muzyka odgrywa w rozwoju najmłodszych niezwykle ważną funkcję. Twój maluch wykazuje zainteresowanie dźwiękami? Kup instrument dla dziecka, dzięki któremu pobudzisz jego kreatywność. Oferowane przez nas produkty to zabawki, inspirowane są jednak prawdziwymi przyrządami muzycznymi i mikrofonami. Przy ich pomocy maluchy mogą rozwijać swoje pasje już od najmłodszych lat. Instrumenty muzyczne dla dzieci to świetny początek przyszłej muzycznej kariery.

( ilość produktów: 10 )

Dlaczego warto kupić zestaw instrumentów dla dzieci?

Zabawki muzyczne to przede wszystkim świetna zabawa dla szkrabów. Każdy dźwięk wydawany przez instrument to powód do wielkiej radości. To także okazja do wspólnych harców z rówieśnikami. Wspólne wydawanie dźwięków uczy współpracy i koleżeńskości. Co równie ważne zabawki muzyczne i mikrofon dla dzieci stymulują rozwój malucha. Dzięki nim możliwe jest ćwiczenie słuchu i poczucia rytmu. Są to umiejętności, które przydają się w życiu codziennym. Dodatkowo zestaw instrumentów dla dzieci to także świetna okazja do aktywności fizycznej. Muzyka aż zaprasza do tańca, który nie tylko rozwija sprawność, ale także sprawia wiele radości.

Zabawki muzyczne dla 2-latka warto kupić jeszcze z jednego powodu. Są one znacznie tańsze od prawdziwych instrumentów. Dzięki nim dziecko będzie mogło sprawdzić, czy chce zacząć naukę gry. Jeśli tak się stanie – to świetnie, pozwól mu rozwijać swoje pasje. Jednak gdy po chwili maluch przestanie się interesować bębenkiem, czy tamburynem da tym samym znać, że nie chce rozpocząć muzycznej kariery.

Zabawki muzyczne w Dami Zabawki

Zabawki dla dzieci, które oferuje nasz sklep z zabawkami, są bardzo różnorodne. Przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Znajdziesz u nas instrumenty dla niemowlaka, a także dla starszych pociech. Dzięki temu łatwo dostosujesz zabawkę do wieku Twojego malucha.

Nasze produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów i nie posiadają małych elementów, które mogłyby zostać połknięte. W ofercie mamy drewniane instrumenty dla dzieci, metalowe i z tworzywa sztucznego. Nasze zabawki są kolorowe, a niektóre z nich się świecą, co dodatkowo przyciąga uwagę szkrabów.

U nas znajdziesz dęty, klawiszowy, perkusyjny i szarpany instrument dla dziecka. Kupisz więc:

 • gitarę,
 • bębenek,
 • organki,
 • cymbałki,
 • grzechotki,
 • pianinko,
 • tamburyn,
 • kastaniety,
 • saksofon,
 • flet,
 • ksylofon.

Posiadamy także bogaty wybór mikrofonów, dzięki którym Twoja pociecha rozwinie swój talent wokalny. Zapewniają one doskonałe wzmocnienie głosu.

Zapoznaj się z całą naszą ofertą! Sprawdź także inne zabawki interaktywne, dostępne w Dami Zabawki!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-17
  Polecam, szybka realizacja zamówienia
  2024-04-14
  Zgodne z opisem do tego w promocyjnej cenie,szybka wysyłka
  pixel