Lalki Cave Club

Rewelacyjne zabawki Cave Club inspirowane są niezwykłymi prehistorycznymi czasami. To prawdziwa gratka dla miłośników dinozaurów oraz innych wielkich stworzeń, które kiedyś zamieszkiwały Ziemię. Z drugiej strony towarzyszące im lalki Cave Club, jakie oferujemy na damizabawki.pl, mają już wygląd bardzo współczesny, a ich stroje doskonale wpisują się w modne trendy. To swoiste połączenie sprawia, że te zabawki wyróżniają się na rynku i zyskują coraz szersze grono wielbicieli. Cave Club tworzą przyjaciółki – Fernessa, Emberly, Roaralai, Rockella oraz Tella oraz ich prehistoryczni towarzysze. Zawsze mogą na siebie liczyć, a każdy dzień to pełna zabawy przygoda.

( ilość produktów: 2 )

Amerykańska firma Mattel po raz kolejny wypuściła na rynek lalki dla dziewczynek, które zdobywają ich serca i stają się doskonałym elementem rówieśniczych zabaw. To propozycja, która inspiruje, pobudza wyobraźnię, a także budzi zainteresowanie światem, który był, gdy jeszcze nie było na nim człowieka. Poza tym postaci są kolorowe, a ich niezwykłe fryzury sprawiają, że kolekcja przykuwa uwagę. A to pozwala wymyślać rewelacyjne historie i przeżywać fascynujące przygody. Pełni wigoru jaskiniowcy zapraszają do swego świata. Dinozaury mają również szereg ciekawych akcesoriów takich jak karuzele, bieguny, łóżeczka, co sprawia, że zabawa daje bardzo dużo radości. Wybierz lalki Cave Club dla Twojego dziecka.

Prehistoryczne lalki Mattel z serii Cave Club

Lalki wyrwane ze swojej epoki, które strojem i dodatkami przypominają współczesne czasy. Każda z nich posiada swoje prehistoryczne zwierzątko, m.in. pterodaktyla, tygrysa szablozębnego czy wilczycę. Ubrane w kolorowe stroje posiadają mnóstwo stylowych dodatków. Emberly, Roaralai, Fernessa, Tella i Slate po raz pierwszy łączą siły, by zdobyć najpiękniejszy kwiat w historii!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-18
  Super
  2024-04-17
  Super zabawka
  pixel