Zabawki motoryczne dla dzieci

Zabawki motoryczne codziennie wspierają rozwój maluszka. Są kolorowe, angażują i sprawiają, że nauka nowych rzeczy jest niezwykle pasjonująca. Tym samym daje wiele radość i motywuje do kolejnych prób i aktywności. Zabawki motoryczne dla dzieci, jakie oferujemy na damizabawki.pl, towarzyszą maluchom na każdym etapie rozwoju. Są bezpieczne i doskonale odpowiadają na ich potrzeby. Pozwalają także poznać własne ciało oraz to, jak ono funkcjonuje – jakie ma możliwości i ograniczenia. A to jest podstawą do tego, by rozwijać się i stawiać kolejne kroki.

( ilość produktów: 17 )

Rozwijające zabawki motoryczne dla Twojego dziecka

O motorykę małą rewelacyjnie dbają zabawki zręcznościowe. Ich głównym zadaniem jest pobudzanie do wykonywania konkretnych ruchów, a więc stymulacja, która świetnie wprowadza w późniejszą naukę pisania i rysowania, operowania małymi elementami oraz majsterkowania. I dlatego od pierwszych chwil życia maluszka warto inwestować w zabawki motoryczne dla niemowląt, a także zachęcać do korzystania z nich. Oczywiście rodzaj aktywności (a tym samym zdobywanych umiejętności) z czasem będzie się bardzo zmieniał. Dlatego u małych dzieci angażujące zmysły zabawki sensoryczne warto z czasem uzupełnić o inne, które będą kształtować chwytanie, ściskanie czy gryzienie. Natomiast wybierając zabawki motoryczne dla 2-latka czy 3-latka warto zdecydować się na takie, które opierają się na dopasowywaniu, układaniu, huśtaniu czy ćwiczeniu równowagi. Zadbaj też o to, by z czasem czynności te stały się ulubionymi aktywnościami, do których maluch chętnie wraca.

Zabawki motoryczne dla dzieci rozbudzają ciekawość i wyobraźnię. Zabawki zręcznościowe to także lekcja zasad, okazja do poznawania związków przyczynowo-skutkowych, a także ćwiczenie refleksu i koordynacji. Co równie ważne to nauka i zabawa w jednym! Dzięki temu przekonanie malucha do nich będzie niezwykle proste i sam nawet nie zorientuje się kiedy nauczy się nowych umiejętności.

Zabawki motoryczne w Dami Zabawki

Nasz sklep z zabawkami oferuje wiele różnych zabawek motorycznych. Dzięki temu z łatwością dostosujesz je do wieku i etapu rozwoju Twojego dziecka. Kupisz u nas:

 • zabawki do sznurowania i nawlekania,
 • klocki,
 • kostki edukacyjne,
 • pchacze i ciągacze,
 • piramidki i sortery,
 • przebijaki, wbijaki,
 • puzzle i układanki,
 • zabawki wielozadaniowe,
 • zabawki z piłeczką.

W naszej ofercie znajdziesz także produkty ze znanymi i kochanymi przez maluchów postaciami. Kupisz u nas zabawki z Aut, Bing, Myszki Miki i Świnki Peppa. Dzięki temu z łatwością zachęcisz malucha do nauki nowych umiejętności.

Nasze zabawki motoryczne wykonane są z niezwykle bezpiecznych materiałów. Nie posiadają także ostrych krawędzi ani bardzo małych elementów. Dzięki temu masz pewność, że Twojemu szkrabowi nie stanie się krzywda podczas zabaw. Sprawdź naszą ofertą i wybierz edukacyjne zabawki dla dzieci, które będą rewelacyjne dla Twojego dziecka.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-21
  Wszystko tak jak w opisie. Szybka dostawa.
  2024-04-18
  Super
  pixel