Lalka Baby Annabell

Piękna lalka Baby Annabell to wymarzony prezent dla każdego dziecka. Opieka nad maleńkim bobasem, który reaguje na otaczający świat dostarcza nie tylko wspaniałych wrażeń, ale również rozwija kompetencje społeczne, uczy empatii i staje się doskonałym elementem zabawy w naśladowanie dorosłych. Nie bez przyczyny lalki Baby Born, jakie oferujemy na damizabawki.pl, nie tracą na popularności i kolejne pokolenia chętnie sięgają po realistycznie wyglądające postaci. Z drugiej strony w nowoczesnym wydaniu te propozycje zaskakują wykorzystaniem elektroniki, a to sprawia, że lalka Baby Annabell nie tylko wygląda, ale również zachowuje się jak prawdziwe niemowlę i wymaga tak samo dużo uwagi i czułości.

( ilość produktów: 1 )

Idealna interaktywna lalka dla dziecka - Baby Annabell

Oczywiście zachwycają również różne dodatki. To ubranka i akcesoria dla lalek, które sprawiają, że w każdej sytuacji wyglądają one doskonale, a podstawowe czynności takie jak karmienie, trening czystości czy też zabawa nabierają zupełnie innego charakteru. Bez problemu można lalkę (chłopca lub dziewczynkę) przebrać do snu lub ubrać na spacer, spędzać z nią czas, słuchać, jak gaworzy czy się śmieje. Realistyczne zabawki również reagują mimiką na to, co się wokół nich dzieje. Lalki dla dziewczynek z pewnością będą przykuwać uwagę niezwykłym wyglądem, a z drugiej strony zachwycą funkcjami, ale ich największą rolą jest to, by kształtować w dzieciach postawy społeczne. Jeśli w domu jest niemowlę, to taka zabawka może być doskonałą okazją, by współuczestniczyć w życiu rodziny, naśladować mamę, wybierać się na wspólne spacery na przykład z dedykowanym nosidełkiem lub wózkiem. Zobacz, która lalka Baby Annabell będzie najlepsza dla ciebie.

Popularne lalki Baby Annabell cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych. W pewien sposób pozwalają na ciekawszą zabawę, a także nadają jej niezwykle realistycznego charakteru. I dlatego opieka nad wyjątkową zabawką dostarcza szeregu bardzo różnorodnych bodźców i emocji. Modna  lalka Baby Annabell, jaką oferujemy na damizabawki.pl, wyróżnia się jakością wykonania oraz oryginalną – typową dla wyobraźni dziecięcej estetyką. Poza tym jest bardzo funkcjonalna i daje ogrom radości, a także pobudza empatię.
Lalki przypominają bobasy wyglądem, wymiarami, a zabawa to opiekowanie się maluchami. Ten rodzaj rozrywki umożliwiają również dostępne akcesoria dla Baby Annabell. Ułatwiają karmienie, konieczne zabiegi higieniczne, spacery i oczywiście przebieranie. Same lalki są interaktywne i reagują na to, co się wokół nich dzieje. Wydają dźwięki, gaworzą, dopominają się o uwagę. Poza tym delikatnie poruszają buzią podczas picia z butelki, sikają, płaczą prawdziwymi „łzami”, a także odpowiadają na pieszczoty, kołysanie czy tulenie. Różnego rodzaju akcesoria dla Baby Annabell oczywiście sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej atrakcyjna.


Kultowe lalki dostępne są w różnych zestawach, choć oczywiście można kupić także pojedyncze modele. Wiele zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać i oczywiście, o czym marzy dziecko. Bez problemu można również dokupić dodatki takie jak na przykład ubranka dla lalki Annabell, które pozwalają przebierać zabawkę w zależności od okazji, nastroju, potrzeb. Takie rzeczy stają się również rewelacyjnym pomysłem na prezent dla amatorów popularnej lalki, bo nowe kolekcje stają się bardzo ciekawą inspiracją do tego, by uzupełniać zabawkową szafę. Ubranka dla lalki Annabell do złudzenia przypominają te, które zakłada się bobasom i oczywiście odpowiadają na zmieniające się trendy w niemowlęcej modzie.


Interaktywne Baby Annabell pozwalają opiekować się lalką jak prawdziwym dzieckiem. To pobudza kreatywność i opiekuńczość, co sprawdza się przede wszystkim wtedy, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny. Różne warianty natomiast dają okazję do tego, by dopasować propozycję do konkretnych potrzeb. W kolekcjach jest braciszek w niebieskim ubranku oraz nieco starsze bobasy, które uczą się raczkować lub pływać. Każda z lalek jest inaczej ubrana oraz wyróżnia się specyficznymi cechami. Lalka Baby Annabell może być noszona na rękach, wożona w wózku, można ją kąpać, zmieniać pieluszkę, karmić, a także reagować na jej potrzeby. Jest niemalże tak, jakby w domu było maleńkie dziecko, co bardzo cieszy dzieci. Sprawdź, która z naszych propozycji będzie najlepszą propozycją dla Twojego malucha.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-18
  Czekam na swoje zamówienie jeśli nie będzie do końca tyg ide na policję paczka opłacona zero kontaktu z firma
  2024-04-17
  Polecam, szybka realizacja zamówienia
  pixel