Torebki do ozdabiania dla dzieci

Bajkowy świat kreowany przez twórców animowanych seriali dla dzieci stał się częścią dziecięcej rzeczywistości. Bohaterzy z kreskówek towarzyszą maluchom nie tylko podczas oglądania telewizji, ale pluszaki przedstawiające postaci z animacji i szereg innych zabawek i gadżetów towarzyszą dzieciom na każdym kroku. Ciekawym pomysłem na połączenie ulubionego bohatera, zabawki - gadżetu i artystycznej, dziecięcej aktywności okazały się torebki do kolorowania. O tym, że maluchy uwielbiają torebki i plecaczki, w których mogą przechowywać swoje skarby, wiadomo nie od dziś. Nieraz pewnie byłeś świadkiem zabawy dziecka Twoją torebką i obserwowałeś, jak cenna jest dla szkraba jego własna, dziecięca. Producenci zabawek sprytnie połączyli dziecięcą miłość do bohaterów kreskówek i torebek, dołożyli kolorowanki (dzieci lubią rysować) i w ten sposób na rynek trafiły torebki do ozdabiania dla dzieci.

( ilość produktów: 4 )

Czy torebka do kolorowania to tylko zabawkowy gadżet?

Torebka artystyczna oprócz tego, że cieszy właściciela, bo jest tylko jego, pozwala mieć zawsze przy sobie "cenne" przedmioty, to daje mu możliwość twórczego działania. Wypełnianie konturów ulubionych postaci z kreskówek mazakami, ozdabianie torebki dołączonymi diamencikami daje ogromną satysfakcję z własnego dzieła. Kolorowanie jest świetnym ćwiczeniem przygotowującym dziecko do nauki pisania, dlatego warto urozmaicać ćwiczenia w kolorowaniu książeczek, kolorowaniem torebek. Torebka własnoręcznie pokolorowana będzie dumą właściciela.

Torebki artystyczne – miejsce na dziecięcy "skarby"

Na miłośników kreskówek czekają plecaczki i torebki na ramię z bohaterami ulubionych bajek, urocze kucyki Pony, sympatyczne Trole czy bohaterowie Psiego Patrolu, Aut, Littlest Pet Shop i Tsum Tsum. Do każdej torebki dołączone są mazaki, którymi maluch ją ozdobi. Już dziś spraw dziecku radość kupując torebki do kolorowania z ulubionymi bohaterami w naszym sklepie.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.78 / 5.00 601 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-19
  Polecam
  2024-04-18
  Czekam na swoje zamówienie jeśli nie będzie do końca tyg ide na policję paczka opłacona zero kontaktu z firma
  pixel