Lalki Enchantimals

( ilość produktów: 5 )

Stworzone w 2017 roku przez firmę Mattel lalki i zwierzątka Enchantimals są marzeniem każdej dziewczynki (i nie tylko), odkąd kanał MiniMini+ wyemitował pierwsze odcinki animowanych historyjek o uroczych dziewczynkach - strażniczkach lasu. Animowany serial Enchantimals zauroczył dzieci magią zaczarowanego lasu, w którym niezwykłe strażniczki czuwają nad bezpieczeństwem i spokojem jego mieszkańców. Mieszkające w fantastycznym świecie dziewczynki są najlepszymi przyjaciółkami, każdej z nich przypisane jest zwierzątko, z którym się nie rozstaje, a co więcej - upodobniły się do swoich podopiecznych.

Enchantimals – bajka

Zaczarowany las, magiczne zwierzątka, wróżki na straży porządku, to to co dzieci kochają najbardziej. Trzy elementy, które mocno pobudzają wyobraźnię, wywołują pozytywne emocje, uczą empatii i troski o zwierzęcych przyjaciół.

Lalki Enchantimals – najlepsze przyjaciółki naszych dzieci

Każda mała dziewczynka pragnie przeżywać przygody i ratować świat z bohaterami Enchantimals. Którą z nich chciałaby być? Felicity Fox, Patter Peacock, Bree Bunny, Sage Skunk, Danessa Deer, która z dziewczynek i ich zwierzątek (lisek, paw, królik, skunks, jelonek) jest marzeniem waszych pociech? Może chce je mieć wszystkie?

Zabawki Enchantimal w naszym sklepie

Lalki i zestawy tematyczne Enchantimals (leśny domek, zestaw ogrodowy z akcesoriami), zapewnią Waszym dzieciom godziny twórczej zabawy. A może uzupełnić kolekcję o kolejne bohaterki – lalka Enchandimals Cameo Crab czeka na nową właścicielkę.

Jeśli chcesz być "na czasie" i wiedzieć, co jest zabawkowym hitem, a przy tym mieć pewność, że zabawki są bezpieczne, przeglądaj ofertę naszego sklepu i wybieraj. U nas znajdziesz zabawki znanych producentów w najlepszej jakości i adekwatnej cenie.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.78 / 5.00 601 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-17
  Super zabawka
  2024-04-11
  Przesyłka przyszła bardzo szybko. Wszystko w jak najlepszym porządku.
  pixel