Zabawki do Ciągnięcia i Pchania dla Dzieci

Twoje dziecko nauczyło się chodzić lub jest w trakcie nauki? Pierwsze kroki to dopiero początek przygody, dlatego warto wybrać zabawki do ciągnięcia. To idealne rozwiązanie dla będących w ciągłym ruchu małych odkrywców świata. Dzięki nim zdobędą kolejne umiejętności i zyskają motywacje do wykonywania aktywności fizycznej. Zabawki do pchania i ciągnięcia, które oferujemy na damizabawki.pl, ułatwiają utrzymanie pionowej pozycji ciała i sprawiają, że poznawanie świata jest jeszcze ciekawsze.

( ilość produktów: 2 )

Zabawka do ciągnięcia – przyjaciel Twojego szkraba

Zabawki do pchania dla dzieci przeznaczone są dla dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia. To idealny dodatek dla maluszków, które nauczyły się siedzieć i tych, które właśnie zaczęły stawiać pierwsze kroki. Doskonale wspierają szkraby podczas nauki chodzenia.

Zabawki do ciągnięcia dla dzieci wyposażono w sznurek, który dziecko może trzymać, podróżując z zabawkowym towarzyszem po całym domu. Przechadzki te przypominają spacer z psem. Przemieszczając się z jednego do drugiego pokoju, maluch nie tylko odkrywa własne otoczenie, ale także ćwiczy zachowanie równowagi. Zabawki do ciągnięcia mogą być wykorzystywane także podczas spacerów na świeżym powietrzu. Maluch, idąc z samochodzikiem, żabką czy innym stworkiem na sznurku nie tylko świetnie się bawi, ale także nieświadomie ćwiczy chodzenie, zdolności motoryczne, zmysł równowagi i koordynację ruchowo-wzrokową. To zatem niezwykle funkcjonalny towarzysz spacerów.

Zabawki do pchania i ciągnięcia są kolorowe i przypominają znane maluchowi zwierzęta lub przedmioty. Dzięki temu dziecko chętnie po nie sięga. Wiele zabawek, by dodatkowo zachęcić dzieci do codziennej aktywności nie tylko w domu, ale i poza nim, wyposażono w interaktywne, ruchome i wydające dźwięki elementy.

Zabawki do pchania i ciągnięcia – nasza oferta

Nasza hurtownia z zabawkami w ofercie posiada wiele zabawek do ciągnięcia. Różnią się one nie tylko kolorami, ale i kształtem, materiałem wykonania i marką. Znajdziesz u nas produkty niezwykle wysokiej jakości tworzone przez:

 • Fisher Price,
 • Golden Bear,
 • Melissa Doug,
 • Smily Play,
 • Top Bright,

Ciekawą propozycją dostępną w naszym sklepie są zabawki drewniane do pchania. Wykonano je z trwałych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Dodatkowo to niezwykle ekologiczne rozwiązanie.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz zabawki do ciągnięcia, które będą towarzyszyć Twojemu dziecku na każdym spacerze. Zobacz także chodziki dla dzieci, które są niezastąpionym pomocnikiem podczas stawiania pierwszych kroków!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-21
  Wszystko dostarczone sprawnie zgodnie z zamówieniem. Polecam
  2024-04-18
  Super
  pixel