2021-07-07

Zabawki do basenu dla dziecka - baseny intex i dmuchane koła

Zabawki do basenu jakie wybrać?

Dmuchane zabawki do zabaw w wodzie dla 2 latka, dla 3 latka, a nawet 4 latka to nie lada wyzwanie. Przed zakupem warto upewnić się, że kupujesz bezpieczne zabawki do kąpieli w basenie, w morzu, do wanny . Bezpieczne zabawki kąpielowe dla dzieci są produkowne przez renomowane marki takie jak m.in. Intex czy Bestway. W naszej ofercie znajdziesz dmuchane zabawki na wakacje najwyższej jakości. Jeśli jednak masz wątpliwości co do jakości produktu, zawsze możesz do nas napisać na adres sklep@damizabawki.pl aby upewnić się, czy wybrana przez Ciebie zabawka do basenu ma odpowiednie oznaczenie spełaniające normy prawa unijnego.

Dmuchane zabawki do basenu

Kółka do pływania dla dzieci od lat niezmiennie cieszą się dużą popularnością. koło do pływania jednorożec, czy koło opona marki intex na stałe zagościły w naszej letniej ofercie.

Do nurkowania dla dzieci

Świetnie sprawdzą się na wakacjach ale również w ogrodowym basenie produkty do nurkowania dla dzieci. Zabawki do basenu ogrodowego oraz do nurkowania często są wykonane z miękkiego materiału neoprenowego w żywych kolorach, aby było widać je pod wodą. Takim produktem są m.in kolorowe wodorosty do nurkowania.

19,70 zł

Do pływania dla rocznego dziecka

Przy wyborze zabawki do basenu dla rocznego dziecka warto zwrócić uwagę na dmuchane koła z siedziskiem oraz na takie które posiadają wygodny zagłówek zabezpieczający przed zbyt dużym wychyleniem się dziecka.

25,10 zł

Zabawki do basenu Psi Patrol

Starsze dzieci które opanowały już naukę pływania mogą w czasie wodnych zabaw świetnie się bawić się w dmuchanej łodzi bitewnej która została wyposażona w miotacz wodny. Koło do pływania z motywem bohaterów z bajki Psi Patrol jest naszym produktem miesiąca, który kupisz z gwarancją najniższej ceny.

44,90 zł

Zabawki do wyławiania z basenu

Siatka na owady świetnie sprawdzi się jako podbierak do basenu. Trzonek został wykonany z bambusa, a obręcz z metalu.

5,30 zł

Basen ogrodowy i na balkon

Nawet na najmniejszym balkonie zmieści się basen w którym dziecko może się pluskać. Gdy wakacyjne dni dobiegną końca basenik intex można przenieść do dziecięcego pokoju - będzie on strefą zabaw z dmuchanymi kolorowymi piłeczkami. W zestawie z basenem znajduję się ich aż 50! Kolorowe kulki można wrzucić do basenu z którego maluch będzie mógł korzystać przez cały rok.

62,91 zł

pixel