Śmigus Dyngus - wybierz najlepszą psikawkę

2023-03-29
Śmigus Dyngus - wybierz najlepszą psikawkę

Śmigus Dyngus już niebawem. Jak się dobrze przygotować? Przygotuj dobrą metodę do polewania się wodą i przede wszystkim baw się wyśmienicie!

Co ważne, psikawki na wodę są bardzo proste w obsłudze i nieskomplikowane w użytkowaniu. Wystarczy napełnić pojemnik wodą i nacisnąć przycisk, aby rozpocząć rozpryskiwanie wody. Nie wymagają także specjalnych umiejętności czy wiedzy, aby z nich korzystać.

Istnieje wiele różnych rodzajów psikawek na wodę, z różnymi funkcjami i rozmiarami. W zależności od potrzeb, można wybrać psikawkę w kształcie piłki, zwierzęcia czy kolorowego pierścienia. Warto zwrócić uwagę na pojemność pojemnika oraz rodzaj dyszy, który wpłynie na siłę strumienia wody.

1)Piankowa Pompka na Wodę 60 cm Pistolet

Lekki, łatwy w użyciu pistolet na wodę wykonany z wytrzymałej pianki. Dziecko może nabrać wodę ze zbiornika, np wiaderka czy basenu tak samo jak strzykawką - odciągając końcówkę pistoletu. Następnie wystarczy wycelować w przeciwnika i docisnąć pompkę, aby wystrzelić.

8,90 zł

2)Psikawka Miotacz Pistolet na Wodę na Nadgarstek

Czerwono-niebieski miotacz wodą to zabawka, która służy do strzelania wodą podczas zabawy. Składa się z małego zbiornika na wodę, który jest umieszczony wewnątrz miotacza, oraz z psikawki, która jest zakładana na nadgarstek.

13,90 zł

3)Królik Wodny Plecak Na Wodę Blaster Psikawka

Plecak kanister na wodę, który wygląda jak uroczy króliczek. Wystarczy napełnić wodą zbiornik, wyregulować ramiączka plecaka, ubrać go na plecy i chwycić węża aby wypompować wodę! Plecak ma regularne szelki i została do niego dołączona gumowa rurka psikawka. U góry kanistra - zbiorniczka znajduję się otwór do wlewania wody. Psikawka zacznie psikać wodą, jak tylko dziecko ręcznie zacznie ściskać pompę.

27,90 zł

4) Hasbro Nerf Super Soaker Wyrzutnia Na Wodę i Strzałki Dartfire

Zabawka ogrodowa - wyrzutnia Dartfire z serii Nerf Super Soaker umożliwia bitwę na strzałki i wodę! Dzieci mogą załadować amunicję poprzez napełnienie zbiornika wyrzutni wodą (1,1 l pojemności) i załadowanie aż pięć piankowych strzałek do magazynka. Następnie, aby rozpocząć zabawę wystarczy przeładować broń, wycelować i pociągnąć za spust. Ten Nerf ma zasięg aż 11,5m. Piankowe strzałki są miękkie i lekkie, zupełnie bezpieczne dla dzieci. Jednej strzałki użyjemy wielokrotnie.

94,90zł

5)Simba Strażak Sam Gaśnica z Pompką 27 cm

Każdy mały fan Strażaka Sama zachwyci się tą gaśnicą z firmy Simba. Gaśnica ma odkręcany korek. Po odkręceniu można do niej wlać wodę. Na pewno świetnie sprawdzi się także jako zabawka w lato w ogrodzie. Marzeniem każdego chłopca jest zostać strażakiem. Gaśnica strażacka ułatwi w spełnieniu tych marzeń. Wlej wodę do gaśnicy a po naciśnięciu na spust będzie sikać wodą.

29,90 zł

6)Pistolet Na Wodę Dla Dzieci Psikawka

Pistolet na wodę to nieodłączny atrybut każdego dziecka w śmigusa dyngusa i nie tylko. Łatwy w obsłudze, kolorowy pistolet świetnie sprawdzi się do rozegrania wodnej bitwy. Wystarczy napełnić zbiornik wodą, nacisnąć spust i strzelić w przeciwnika. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu w upalne dni, która zapewni ochłodę.

5,50 zł

7) Plecak Na Wodę z Pistoletem Świnka Peppa

Plecak, który kształtem przypomina bohaterkę bajki - Świnkę Peppę. Ale nie jest to zwykły plecaczek. Posiada on podłączony pistolet, którym dziecko może precyzyjnie strzelać wodą do przeciwników. Plecak pełni funkcję zbiornika na wodę, który pomieści ok. 2 litrów wody. Wystarczy uzupełnić go wlewając wodę poprzez specjalny zawór na górze. Zabawka posiada regulowane ramiączka dzięki czemu sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku.

54,90 zł

8) Pistolet Na Wodę Karabin Dla Dzieci Zabawka

Znakomita zabawka pistolet, który pozwala na stoczenie prawdziwej wodnej bitwy. Doskonała broń wodna na śmigusa dyngusa, do zabawy w kąpieli czy figli na świeżym powietrzu latem. Świetny pomysł na udaną zabawę dla każdego.

29,90 zł

9) Żabka Wodny Plecak Na Wodę Blaster Psikawka

Plecak kanister na wodę, który wygląda jak urocza żabka . Wystarczy napełnić wodą zbiornik, wyregulować ramiączka plecaka, ubrać go na plecy i chwycić węża aby wypompować wodę! Plecak ma regularne szelki i została do niego dołączona gumowa rurka psikawka. U góry kanistra - zbiorniczka znajduję się otwór do wlewania wody. Psikawka zacznie psikać wodą, jak tylko dziecko ręcznie zacznie ściskać pompę.

19,90 zł

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel