Blog

2021-03-30

Jak stworzyć kącik zabaw na balkonie?

Jak stworzyć kącik zabaw na balkonie?

Jak dziecko może bawić się na balkonie? Niedługo wiosna zawita u nas na dobre, a sytuacja epidemiologiczna w kraju utrudnia spędzanie czasu z maluchem na dworze czy placu zabaw. Zabawa w czterech ścianach nie zastąpi dziecku figli na świeżym powietrzu. Nie każdy ma również własny ogród do dyspozycji. Ale nic straconego! Przedstawiamy Wam kilka pomysłów na aranżację balkonu, które zapewnią długie godziny zabawy na słońcu.

 
 
2021-03-23

Zabawki na Śmingus Dyngus - jakie wybrać?

Zabawki na Śmingus Dyngus - jakie wybrać?

Zwyczaj który zapewnia moc dobrej zabawy. Lany poniedziałek to dzień w którym zrzucenie wodnej bomby na siostrę czy brata można wybaczyć. Poznaj szeroki wybór zabawek wodnych które sprawdzą się do zabawy w letnie dni na świeżym powietrzu. Wybierz dla dziecka na Śmingus Dyngus balony wodne, psikawki lub pistolety na wodę.

2021-03-16

Jak pomóc dziecku w nauce pisania?

Jak pomóc dziecku w nauce pisania?
Choć otaczają nas nowoczesne technologie, to niezmiennie pisanie jest podstawową i najważniejszą umiejętnością, jaką trzeba zdobyć. Jest ona w życiu niezbędna, choć przecież wykorzystujemy bardzo różnorodne metody. W nauce pisania oczywiście sięga się po tradycyjne przybory szkolne wykorzystywane od pokoleń. Powodzeniem cieszą się także nowoczesne urządzenia takie jak telefony, tablety lub komputery oraz szereg różnego rodzaju aplikacji edukacyjnych, które w interesujący sposób wprowadzają maluchy w świat liter oraz oczywiście kształtują umiejętności manualne.
2021-03-05

Zabawki uczące dzieci programowania – najpopularniejsze produkty

Zabawki uczące dzieci programowania – najpopularniejsze produkty
To nie jest pieśń przyszłości, a pewien wymóg naszych czasów, bo technologia coraz bardziej widoczna jest w codziennym życiu, w pracy i w nauce oraz wszystkich aktywnościach i zabawach. I ten trend będzie się umacniał, a samo programowane stanie się taką samą umiejętnością jak czytanie czy pisanie i dlatego warto zaproponować dzieciom wartościowe i rozwijające gry, czy książki, by w ten sposób łączyć naukę i zabawę, rozwój kompetencji oraz inwestycję w przyszłość. Dla wielu maluchów będzie to bardzo interesujące. Sprawdź, jakie zabawki do nauki programowania warto wybrać.
    pixel