Grafix

Oferowane przez firmę Grafix zabawki kreatywne i piórniki z akcesoriami do malowania i rysowania to prawdziwa gratka dla małych artystów. Zabierz swoje dziecko w krainę kolorów, piękna i wspaniałej, wciągającej rozrywki... albo udaj się tam sam. Bo kto powiedział, że dorośli nie umieją tworzyć dla zabawy? Nasz sklep z zabawkami oferuje szeroki wybór zestawów kreatywnych Grafix, które rozwijają wyobraźnię, trenują cierpliwość, koordynację ruchową i dają wiele zabawy całej rodzinie.

( ilość produktów: 112 )

Zestawy artystyczne do malowania, kolorowania, naklejania i zdrapywania Grafix

Każde dziecko ma w sobie artystę. Wystarczy tylko znaleźć dla niego odpowiednią formę ekspresji. Firma Grafix przygotowała ciekawe zestawy, które pozwalają zapoznać się z różnymi technikami artystycznymi, dopasowanymi do wieku. Dla tych, których interesują farby, przeznaczone są zestawy do malowania po numerach. Ich nową formą są diamentowe obrazy, które pozwalają utworzyć obraz z kolorowych diamencików, układanych jeden koło drugiego. To wspaniała lekcja cierpliwości i sposób na trenowanie zdolności manualnych. Firma Grafix oferuje również kreatywne, magiczne zdrapywanki, zestawy do wyklejania po numerach, czy mozaiki, które można ułożyć z brokatowych elementów. Każdy z tych zestawów wykonany jest z niezwykłą dbałością o detale, dlatego ich efekty można później powiesić na ścianie jako atrakcyjną ozdobę dziecięcego pokoju.

Piórnik z wyposażeniem dla dziewczynki i chłopaka

Firma Grafix oferuje również piórniki z wyposażeniem w wersji dla dziewczynki i dla chłopaka. To zestawy przyborów, które sprawdzą się w przedszkolu, szkole, na dodatkowych zajęciach artystycznych, jak również w domu. Dla tych dzieci (a może i dorosłych?), które chcą mieć pod ręką akcesoria do różnych technik malarskich i rysunkowych, Grafix przygotowało zestawy artystyczne w drewnianych walizkach, składające się z od 80 do ponad 100 różnych elementów. Dostępna jest również wersja w metalowej walizce. Znajdują się w niej takie skarby jak kredki w wielu odcieniach, ołówki, farby akrylowe, akwarelowe, pastele olejne i przydatne akcesoria. Dzięki podręcznej walizce każdy element ma swoje stałe miejsce, co pozwala oszczędzić przestrzeń w dziecięcym pokoju i szybko odnaleźć potrzebne przybory.

Szukasz więcej inspiracji do kreatywnych zabaw? Sprawdź nasze zabawki dla dzieci z kategorii kreatywne i artystyczne. To idealny pomysł na prezent!

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 606 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Wszystko tak jak w opisie. Szybka dostawa.
2024-04-18
Super
pixel