44 koty – zabawki

Kolekcje zabawek inspirowanych włoskim serialem 44 koty podbiły serca przedszkolaków. Przede wszystkim zachwycają rewelacyjnym wyglądem figurek oraz różnego rodzaju atrybutów, jakimi się otaczają. Pozwalają odtwarzać więc różnego rodzaju przygody, jakie przeżywają bohaterowie animacji, a także wymyślać swoje własne. To świetnie rozbudza wyobraźnię i pozwala wzbogacać słownictwo. W efekcie zabawki 44 koty, jakie oferujemy na damizabawki.pl, fantastycznie sprawdzają się w samodzielnych aktywnościach, jak i wtedy, gdy chce się spędzać czas z rówieśnikami.

( ilość produktów: 2 )

Codzienne przygody niezwykłych bohaterów Lampo, Milady, Pilou i Klopsik, którzy założyli zespół muzyczny Arcykotki, stają się świetnym punktem wyjścia do rozbudzania zainteresowań – także artystycznych. Poza tym figurki do zabawy stają się również nośnikami określonych cech charakteru i życiowych postaw, spośród których oczywiście najważniejsza jest przyjaźń, jaka łączy całą czwórkę.

Inteligenta i wysportowana Milady przede wszystkim fascynuje się Miau-Fu. Wokalistą, gitarzystą oraz liderem jest pręgowany kot Lampo. To wesoły i niezwykle empatyczny członek zespołu. Pilou jest sprytna i odważna, a Klopsik może naprawdę dużo zjeść i jego imię nie jest przypadkowe. 44 koty to doskonała lekcja przyjaźni także w trudnych chwilach. Bohaterowie są bezdomni i znajdują stary garaż, w którym się spotykają. Z czasem dołączą do nich inne koty z okolicy, a miejsce staje się klubem, w którym można odpocząć i się pobawić. Sprawdź, jakie zabawki 44 koty, które hurtownia zabawek ma w ofercie będą idealne dla twojego dziecka.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-18
  Super
  2024-04-16
  wszystko super , szybka wysyłka
  pixel