LOL Surprise

 

( ilość produktów: 4 )

Zabawki L.O.L. Surprise to cały szereg produktów, które wykorzystują wizerunki niezwykle popularnych laleczek. Pojawiają się więc one na galanterii, w kolorowankach i na artykułach piśmienniczych a także na wielu różnych grach czy puzzlach. Ta ikona popkultury jest jedna z ważniejszych marek firmy MGA. Najpopularniejsze oczywiście są same laleczki zamknięte w charakterystycznych kulach. Są one podzielone tematycznie, a każda seria staje się wielkim przebojem. Tajemnica i zabawa w dużej mierze tkwią w sposobie zapakowania produktu L.O.L. Surprise. Kolorowe kule zawierają siedem niespodzianek, a dziecko podczas odkrywania kolejnych warstw opakowania odkrywa kolejne detale takie jak na przykład ubranka dla lalek. Poza tym znaleźć można inne elementy stroju, instrukcje czy też dodatki. L.O.L. Surprise to doskonałej jakości lalki dla dziewczynek - to zabawki-niespodzianki.

Oryginalne zabawki LOL Surprise

Do kolekcji warto również mieć dedykowany domek, w którym toczy się życie maleńkich lalek o bardzo charakterystycznej urodzie. W palecie L.O.L. Surprise znaleźć można zarówno chłopców, jak i dziewczynki, a i tak najważniejsze jest zaskoczenie, co tym razem znalazło się w kolorowej kuli. To sprawia, że samo kolekcjonowanie kolejnych lalek jest niezwykłą atrakcją, a wymienianie się nimi pozwala tworzyć niezwykłe relacje przez tych wszystkich, którzy są fanami L.O.L. Surprise. W każdej z zabawek znajduje się ulotka, która przestawia wszystkie zabawki z kolekcji. Tym samym zawsze wiadomo, czego jeszcze dziecko nie ma, ale nigdy nie można mieć pewność, czy uda się znaleźć akurat tę konkretna lalkę. Sprawdź, która propozycja będzie najlepsza dla twojego dziecka.

Charakterystyczne laleczki LOL Surprise podbiły rynek i serca dzieci na całym świecie. To moda, która towarzyszy od kilku sezonów i nie zanosi się na to, by szybko się skończyła. Wręcz przeciwnie, kolejne serie pokazują, że fenomen nie słabnie, a niewielkie drobne propozycje stają się wiernymi towarzyszami na co dzień, na wyjazd, do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi, a w każdym wydaniu są niezwykle atrakcyjne. Po LOL Surprise warto sięgnąć również wtedy, gdy chce się zrobić modny prezent, który na pewno sprawi przyjemność.

Poznaj tajemnicę zabawek LOL

Niezwykłe zabawki LOL, jakie oferujemy na damizabawki.pl, to nie są zwykłe laleczki, do jakich jesteśmy już przyzwyczajeni. To niespodzianka. To zaskakujący zestaw, którego odkrycie staje się prawdziwą przygodą. I to właśnie staje się tak wciągające, że się chce kolekcjonować niezwykłe zabawki. Same „Lolki” składają się z ośmiu warstw, czyli naprawdę dużo jest do odkrycia. Każda z nich zawiera określone elementy i każda jest niespodzianką, a dziecko może jedynie zgadywać, co się znajduje i oczywiście dawać się zaskakiwać. To bardzo energetyzujące, ponieważ kolejne warstwy są zaskoczeniem, a zabawki LOL to tak naprawdę szereg gadżetów i dodatków, które idealnie pasują do laleczki. Z pewnością właśnie te emocje sprawiają, że tak chętnie dzieci i dorośli wybierają te propozycje.

Wszystkie zabawki LOL Surprise kryją w sobie unikatową laleczkę. Jest ona doskonała do zabawy, można kreować jej świat, ubierać, dodawać elementy. Zdarza się, że maluch znajdzie dodatek, o którym marzył od dłuższego czasu. Czasem jest też tak, że odkryje inne elementy, które są nie mniej pasjonujące. Zabawki LOL Surprise to oczywiście cała droga, która prowadzi dziecko do sedna niespodzianki. Wszystko zaczyna się od sekretnej wiadomości. Odczytuje się ją z wykorzystaniem specjalnej lupy, a hasła będą niezbędne do odkrywania kolejnych tajemnic. Ta zabawa przypomina szpiegowanie i jest niezwykle pasjonująca.

Zestawy LOL Surprise dla kolekcjonerów

Atrakcyjne LOL Surprise zestawy to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Można w ten sposób zbierać różne przedmioty, które z pewnością z czasem stworzą całkiem pokaźny zbiór. Ważnym elementem z pewnością będą także naklejki, a każda z nich będzie informacją o umiejętnościach laleczki. Buteleczka pomoże odkryć, jakie ma funkcje, buciki będą wskazówką, jaki tryb życia prowadzi, a ubranie stanie się dopełnieniem kreacji. Tu kolory, fasony i wykończenia będą zaskakiwać. To również te elementy, który można między sobą wymieniać, co daje radość także wśród rówieśników i jest okazją do rozmów i spotkań, Wybierz LOL Surprise zestawy dla swojego dziecka.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.79 / 5.00 606 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-19
  Polecam
  2024-04-14
  Zgodne z opisem do tego w promocyjnej cenie,szybka wysyłka
  pixel