Nerf – pistolety i zabawki

( ilość produktów: 35 )

Zabawy w “wojnę”, “policjantów i złodziei” należą do ulubionych chłopięcych zabaw. Chociaż większość rodziców nie pobiera zabaw, które oparte są na przemocy, a zainteresowanie plastikowymi militariami uważa za niepotrzebne zaznajamianie się z bronią, to każdy chłopiec chociaż raz biegał z pistoletem z patyka lub miał w ręku zabawkowy pistolet. Zainteresowanie militariami jest rzeczą normalną w społeczeństwie, w którym wciąż jest żywy kult bohaterskiego żołnierza, obrońcy kraju. Żołnierski mundur, odwaga, bohaterskie czyny, od zawsze budziły dziecięcą fascynację. Jak pogodzić zainteresowania młodego człowieka żołnierskim rzemiosłem z wychowaniem bez przemocy? Zabawki Nerf firmy Hasbro są odpowiedzią na to pytanie.

Nerf pistolety i wyrzutnie to bezpieczna zabawa z dreszczykiem adrenaliny

Przede wszystkim militaria Nerf nie przypominają prawdziwej broni. Zaprojektowane tak, by służyły bezpiecznej zabawie i nie kojarzyły się z wojskowym wyposażeniem, są akceptowane przez rodziców i lubiane przez dzieci. Oczywiście od nas dorosłych zależy, czy dziecko zrozumie ideę zabawy pistoletami Nerf i nie wykorzysta ich do manifestowania swojej siły i przewagi.

Zabawki Nerf integrują grupę

Zabawy terenowe z użyciem zabawek Nerf wymagają współpracy grupy osób. Nic tak nie integruje grupy koleżeńskiej jak wspólna zabawa, planowanie, zwiady, zasadzki itp. Jest to również na tyle atrakcyjna zabawa, że z powodzenie odciąga dzieci od przesiadywania przed telewizorem czy komputerem. Pistolety Nerf można wykorzystać do zabawy w strzelanie do celu. Świetne ćwiczenie zręczności, celności no i zdrowa rywalizacja. Wyrzutnie i pistolety Nerf są bezpieczne dla uczestników zabawy. “Amunicja” do broni Nerf, to piankowe strzałki, które są lekkie, miękkie i nie powodują ran ani siniaków.Mniej i bardziej rozbudowane wyrzutnie Nerf (Elite, Moduls, Doomlands), kompatybilne części, akcesoria, zapewniają atrakcyjną i bezpieczną zabawę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 606 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-21
Wszystko tak jak w opisie. Szybka dostawa.
2024-04-16
wszystko super , szybka wysyłka
pixel