Artykuły szkolne z bohaterami z bajek – powrót do szkoły w wielkim stylu!

2020-08-17
Artykuły szkolne z bohaterami z bajek – powrót do szkoły w wielkim stylu!

Rozpoczęcie roku szkolnego już niebawem. To niewątpliwie ważny moment dla dziecka, który zmieni jego dotychczasowy, wakacyjny rytm dnia. Jak wesprzeć je w tym trudnym dla niego czasie? Oprócz rozmowy, świetnym pomysłem będzie wspólne kompletowanie wyprawki. Z pewnością uśmiech na jego twarzy wywołają artykuły szkolne z bohaterami bajek. Anna i Elsa z Krainy Lodu, wesołe pociągi z bajki Tomek i Przyjaciele czy dzielne kucyki z My Little Pony nie tylko ułatwią i umilą pierwsze dni w szkolnej społeczności, ale również mogą okazać się wstępem do pierwszych rozmów z nowymi koleżankami i kolegami. Sprawdź zatem, jakie propozycje w tym zakresie przygotował nasz sklep Dami Zabawki i już dziś pomyśl o skompletowaniu szkolnej wyprawki.

Plecak – nieodłączny towarzysz każdego ucznia

Ulubione postacie z bajek goszczą nie tylko na ubraniach czy zabawkach, ale również stanowią chętnie wykorzystywany motyw przewodni na szkolnych przyborach. Jeśli Twój syn lub córka zaliczają się do kręgu wiernych fanów Psiego Patrolu, Krainy Lodu, Trolli czy autek z bajki Cars to z pewnością sprawisz im ogromną radość kupując plecak z wizerunkiem ich ulubionych bohaterów. Dzięki dzielnym i niepokonanym postaciom z bajek, które w oryginalny sposób będą go dekorować, pierwsze dni w szkolnej ławce upłyną pod znakiem mniejszego stresu. W Dami Zabawki oferujemy akcesoria do szkoły w różnych kolorach, wzorach i motywach do wyboru. Dziewczynkom z pewnością przypadnie do gustu plecak z Krainą Lodu, który stanie się ucieleśnieniem ich dziecięcych marzeń. Duże, wykonane z nieprzemakalnych materiałów, z licznymi kieszeniami i przegrodami pozwolą zapakować wszystko to, co jest potrzebne do szkoły czy na wycieczkę. Utrzymane w typowej, pastelowej kolorystyce z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy. Z kolei chłopcom, zwłaszcza tym młodszym, spodobają się plecaczki z Psim Patrolem - z możliwością ich pokolorowania według własnego pomysłu.

 
Plecak szkolno-wycieczkowy Psi Patrol do kolorowania

Plecak szkolno-wycieczkowy Psi Patrol do kolorowania

Jakie jeszcze artykuły szkolne z bohaterami bajek wybrać?

Plecaki z bajkowymi motywami to nie jedyne akcesoria do szkoły, których potrzebuje Twoje dziecko, aby wkroczyć w szkolną społeczność. Kredki, flamastry, gumki, temperówki i notesiki – również te przybory szkolne muszą znaleźć się na dziecięcej wyprawce. Kolorowe, przyciągające uwagę i urozmaicające czas lekcji i przerw – przedmioty z najpopularniejszymi postaciami z bajek stanowią szeroką i zróżnicowaną pod względem zastosowanej kolorystyki i podjętego wzornictwa kolekcję artykułów, spośród których każdy malec znajdzie coś, co najlepiej odzwierciedli jego indywidualne preferencje w tym temacie. W Dami Zabawki oferujemy bogaty wybór kredek ołówkowych (https://damizabawki.pl/product-pol-25472-Starpak-Enchantimals-Kredki-Olowkowe-12-Kolorow.html) i woskowych. To bowiem jedne z najpopularniejszych artykułów szkolnych z bohaterami bajek dla dzieci, które powinny znajdować się na wyposażeniu każdego plecaka. Utrzymane w żywej, intensywnej kolorystyce, o wysokiej jakości rysiku, zapewnią łatwe kolorowanie i szczelne pokrycie malowanej powierzchni. Idealne do pierwszych, twórczych projektów! Ciekawą kategorię produktów tworzą zestawy artystyczne umieszczone w podręcznej walizce, które obejmują wszystko to, czego malec potrzebuje do tego, aby rozpocząć naukę w szkole. Duża liczba przyborów do malowania i kolorowania z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom kreatywnych zajęć. W zestawie znajduje się zestaw 12 kolorowych kredek świecowych i flamastrów, 6 kolorowych kredek, 12 farbek, 2 ołówki, pędzelek, temperówka, linijka, bezpieczne nożyczki i gumka do ścierania. To bez wątpienia artykuły szkolne z bohaterami bajek, które są dedykowane zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

 
Karina Lodu 2 Zestaw Artystyczny Walizka Przybory 39 el

Karina Lodu 2 Zestaw Artystyczny Walizka Przybory 39 el

 

Oszczędnie i z pomysłem!

W Dami Zabawki oferujemy dobrej jakości przybory szkolne, których wyznacznikiem jest trwałość, dokładność wykonania oraz wygoda użytkowania. Pomimo intensywnej eksploatacji wytrzymują próbę czasu i towarzyszą dziecku podczas szkolnych zajęć. Bogata różnorodność wzornicza artykułów szkolnych z bohaterami bajek pozwala maluchowi zidentyfikować się z jego ulubioną postacią oraz rozpocząć nowy rok szkolny w wielkim stylu. Nie czekaj zatem ani chwili i zapoznaj się z oferowanym asortymentem przyborów do szkoły. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Cię ich bogaty wybór i przystępna cena zakupu.
 
Zachęcamy również do przejrzenia naszych zabawek z bajek, kategorii, w której także możemy liczyć na obecność sympatycznych bohaterów z ulubionych dziecięcych opowieści. Nasza oferta jest tak bogata, że pozwoli na skompletowanie całego bajkowego zestawu z ukochaną kreskówką w roli głównej – niezależnie od tego, czy ma stanowić wyposażenie do szkoły, przedszkola czy zabaw w domu.

 
Littlest Pet Shop Zestaw Artystyczny + Torba Na Ramię

Littlest Pet Shop Zestaw Artystyczny + Torba Na Ramię

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel