Co robić z dzieckiem w jesienne wieczory? Wypróbujcie gry planszowe!

2020-10-16
Co robić z dzieckiem w jesienne wieczory? Wypróbujcie gry     planszowe!Dzieci uwielbiają zabawę z rodzicami. W okresie wiosenno-letnim zdecydowaną większość czasu spędzamy na świeżym powietrzu wraz ze swoimi pociechami. Pojawia się jednak pytanie, co robić w jesienne wieczory z dzieckiem? Okazuje się, że możliwości jest bardzo dużo. Gry dla dzieci możemy dobrać do ich wieku, zainteresowań oraz płci. Wybór jest naprawdę duży. Zastanawiasz się, którą pozycję wybrać, aby sprawiła ona radość dziecku? W takim razie zapraszamy do lektury! Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze gry na damizabawki.pl.

Jakie gry planszowe dla dzieci są najlepsze?

Idealne gry na jesienne wieczory to takie, które angażują do zabawy całą rodzinę. Ważne jest jednak, aby wybrać takie wariant, który będzie odpowiedni dla wszystkich uczestników. Jeżeli dzieci uwielbiają zagadki, doskonałym rozwiązaniem będą różnego rodzaju quizy. Gry z tej kategorii zawierają pytania o różnym stopniu trudności, dzięki czemu dzieci nie tylko utrwalają posiadaną już wiedzę, ale również zdobywają nową. Wybierając gry dla całej rodziny, możemy także zdecydować się na puzzle. Angażują one dużych i małych a kompletne można umieścić w antyramie, jako wspaniała pamiątka wspólnie spędzonego czasu.

Co robić w jesienne wieczory z dzieckiem?

Zastanawiasz się, co robić w jesienne wieczory z dzieckiem? Możliwości jest bardzo dużo. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, dzięki czemu możecie spędzić czas na wspólnym pieczeniu ciasteczek, czy przygotowywaniu ulubionego deseru. Doskonałym pomysłem na spędzenie razem czasu są także gry. Możemy dobrać je do ilości graczy oraz poziomu umiejętności. W ofertach internetowych sklepów z zabawkami znajdziesz bogaty ich wybór. Dużą popularnością cieszą się gry, które pozwalają na wykonywanie ciekawych doświadczeń. W przypadku starszych dzieci dobrym wyborem będą gry logiczne, którymi pociecha może bawić się sama, z przyjaciółmi lub z rodziną.

Sprawdź popularne planszówki

Wybierając gry na jesienne wieczory, dobrze jest zdecydować się na zakup pozycji atrakcyjnej dla każdego gracza. Które produkty mogą spełnić ten ważny warunek? Z pomocą przychodzą gry planszowe. Dopasowane do wieku dzieci z łatwością zaciekawią oraz będą źródłem pozytywnym energii dla całej rodziny. W tej kategorii dużą popularnością cieszy się Hasbro Gra Monopoly dla Milenialsów Jest to odświeżona wersja znanej i lubianej planszówki strategicznej. Zupełnie nowa szata graficzna oraz ciekawe wyzwania sprawiają, że produkt doskonale sprawdzi się na długie jesienne wieczory.

Hasbro Gra Monopoly dla Milenialsów Millennials Wersja Polska

Postaw na rozrywkę edukacyjną

Jakie gry planszowe dla dzieci wybrać, aby były one szczególnie wartościowe? W tym wypadku doskonałym wyborem będą gry edukacyjne. Możemy dobrać je nie tylko do zainteresowań dziecka. W tej kategorii na szczególną uwagę zasługuje Trefl Mistrz Wiedzy Gra Edukacyjna Ruch Drogowy. Produkt ten nie tylko zaangażuje całą rodzinę do zabawy, ale również nauczy lub utrwali z dziećmi bezpiecznego poruszania się po ulicach. Warto również pamiętać, że planszówki o charakterze edukacyjnym nie tylko pogłębiają wiedzę, ale także odkrywają nowe zainteresowania. Tematyka związana z kosmosem, budową ciała czy wynalazkami, może być inspirująca dla niejednego malucha.


Trefl Mistrz Wiedzy Gra Edukacyjna Ruch Drogowy

Wybierz zręcznościówki

Jeżeli mamy dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym to dobrym wyborem będą również zręcznościowe gry na jesienne wieczory. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju rozrywki jest fakt, że mogą w nią grać osoby w każdym wieku. Gry zręcznościowe nie wymagają bowiem umiejętności czytania czy liczenia, dzięki czemu stawiają młodszym pociechom znacznie mniej barier. Dodatkowo możemy zdecydować się na zakup pozycji, w które dziecko może grać samo lub z najbliższymi. Popularne jojo to jedna z najstarszych zręcznościówek, a mimo to ciągle cieszy się dużą popularnością. W tej kategorii niezwykle często wybierany jest stół Do Hokeja Gra Cymbergaj. Produkt ten jednocześnie angażuje całą rodziną oraz pozwala na taki dobór przeciwników, aby szanse na wybraną były wyrównane.


Stół Do Hokeja Gra Cymbergaj

Popularne gry dla dziewczynek

Gry towarzyskie są szczególnie chętnie wybierane przez dziewczynki. Wynika to z faktu, że młode damy uwielbiają bawić się z kimś. Zastanawiasz się, co wybrać, aby sprawić prawdziwą radość dziewczynce? W tym wypadku warto kierować się nie tylko zainteresowania, ale także ulubionymi postaciami z bajek. Trefl Gra Forest Spirit Frozen 2 to jedna z najpopularniejszych planszówek w ostatnim czasie. Rosnąca liczba fanek filmu sprawia, że produkty z motywem z filmu Kraina Lodu sprzedają się wyjątkowo dobrze.

Trefl Gra Forest Spirit Frozen 2

Interesujące propozycje dla chłopców

Odpowiadając na pytanie, jakie gry planszowe dla dzieci dostarczą im najwięcej radości, nie można pominąć indywidualnych oczekiwań pociechy. Ma to znacznie nie tylko w przypadku dziewczynek, ale także chłopców. Szukasz ciekawej planszówki także dla starszego dziecka? Na szczególną uwagę zasługuje pozycja Minecraft Zestaw Do Składania z figurkami, która sprawi przyjemność każdemu miłośnikowi tej gry. Szukasz czegoś bardziej uniwersalnego? W sklepach internetowych takich jak damizabawki.pl wybór jest naprawdę duży i bez trudu znajdziesz wariant odpowiednie nawet dla dzieci powyżej 12 lat.

Minecraft Zestaw Do Składania

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel