Jak przygotować dziecko do powrotu do szkoły?

2021-08-10
Jak przygotować dziecko do powrotu do szkoły?

Jak przygotować dziecko do powrotu do szkoły? Dzięki naszym rozwiązaniom nie tylko Twoje dziecko będzie gotowe do rozpoczęcia nowego roku szkolnego, lecz również umilisz mu ten nadchodzący czas nauki. Pamiętaj, że Twoim zadaniem jest sprawić, by dziecko z przyjemnością pomaszerowało na zajęcia. Nie zostawimy Was z tym samych i dlatego przedstawiamy kilka pomysłów w co zaopatrzyć malucha. Z nami koniec wakacji oraz szkoła nie będą takie straszne.

Kiedy koniec lekcji? Każdemu dziecku na pewno przyda się zegarek, który przypomni o której godzinie jest początek lub koniec zajęć.

Różowy zegarek- smartwatch z dotykowym ekranem dla dziewczynek ceniących modę i lubiących modowe laleczki L.O.L. Surprise dzięki funkcji budzika przypomni o ważnych wydarzeniach. A dwa aparaty do robienia selfie i kręcenia filmów zapewnią niezapomnianą rozrywkę podczas przerwy.

215,90 zł

Chłopaki również nie stracą przerwy dzięki zegarkowi Avengers.

Analogowy zegarek na rękę dla chłopca z tarczą z bohaterami Avengers dopełni każdą szkolną stylówkę, a przy okazji przypomni o końcu klasówki.

96,20 zł

Wyobrażasz sobie ucznia bez piórnika?My też nie.

Dzięki piórnikowi z grafiką emotikonki "kupy" zajęcia nie będą nudne i wprowadzą humorystyczny element na lekcję. Dodatkowo dzięki wyposażeniu w kredki, linijkę, ołówki czy długopis maluch będzie gotowy na wszystko.

17,91 zł

Zabawa z przyjaciółmi w nauczyciela po szkole pomoże dzieciom przypomnieć sobie materiał w ciekawy i przyjemny sposób.

Tablica dwustronna idealna zarówno dla przedszkolaków jak i starszych dzieci posiada: zegar z ruchomymi wskazówkami, drzewo pogodowe, urodzinowy pociąg do nauki miesięcy oraz 80 akcesoriów pomagających rozwijać wyobraźnię, uwagę oraz pamięć dziecka. Maluch wcieli się w rolę nauczyciela i poprowadzi lekcję w najlepszym uczniwoskim składzie.

317,60 zł

Zajęcia z plastyki to jedne z ulubionych lekcji każdego malucha.

Dzieci kochają zabawy kreatywne-rysowanie, malowanie, lepienie czy wyklejanie. Dlatego też zajęcia z plastyki są tak interesujące dla dzieci w każdym wieku. Jednak żeby sprostać wszystkim zadaniom potrzebny będzie zestaw artystyczny, który zapewni akcesoria potrzebne każdemu małemu artyście.

125,91 zł

Mamy ogromną nadzieję, że nasze pomysły sprawdzą się u Waszego ucznia. Z naszej strony życzymy wszystkim dzieciom samych szóstek, długich przerw i miło spędzonego czasu wśród przyjaciół aż do kolejnych wakacji.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021
pixel