Jakie zabawki dla dziewczynki? Najpopularniejsze zabawki z bajek

2019-05-14
Jakie zabawki dla dziewczynki? Najpopularniejsze zabawki z bajekChoć na półkach w sklepach oraz w pokojach dziecięcych znajdziemy nieprzebraną ilość zabawek, są takie, które maluchom potrafią skraść serca. Nie zawsze są to propozycje najmodniejsze i najnowsze, ale zawsze muszą nieść za sobą pewnego rodzaju emocje. Dlatego właśnie postaci z ulubionych bajek dla wielu dziewczynek i chłopców stają się niemalże ukochanymi bohaterami, z którymi maluchy się nie rozstają. A producenci bardzo sprytnie budują cały szereg różnych propozycji, wprowadzając dziecko w bajkowy świat pełen przygód, magii, wyzwań. Zabawki z bajek dla dziewczynek zachwycają kolorami oraz charakterystycznymi postaciami rodem z ekranu. To one są pretekstem do zabawy w role, odgrywanie scenek rodem z fabuły, jak i tych wykreowanych w wyobraźni. To także idealny materiał, by bawić się z rówieśniczkami.

W krainie kucyków


Zabawki z kolekcji My Little Pony to atrakcyjne propozycje, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, dla młodszych i starszych dziewczynek. Kolorowe kucyki są synonimami prawdziwej przyjaźni, a także zasad, jakimi trzeba się w życiu kierować. Popularna bajka to oczywiście realizacja tego, że dobro zawsze wygrywa. Zabawki My Little Pony to nie tylko figurki, spinki, akcesoria do malowania czy czesania. Wśród hitów prezentowych znajdują się również pluszaki, artykuły szkole i plastyczne, koraliki do prasowania My Little Pony, a także gry, puzzle czy klocki.


Kraina pełna lodu


Bohaterów kultowej bajki znają wszystkie dziewczynki. To postaci, które pokazują, jak ważna jest miłość i przyjaźń, a piękne stroje i charakterystyczni bohaterowie na długo zapadają w sercach. Dodatkowo klimat tworzy doskonała muzyka, a sztandarowa piosenka weszła do kanonu nie tylko dziecięcych list przebojów. Zabawki wykorzystujące motywy związane z postaciami z Krainy Lodu to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla dziewczynek, bo także chłopcy pokochali tę bajkę. Anna i Elsa a także zabawny Olaf, renifer Sven i Kristoff stają się niezwykle istotnymi motywami różnych zabawek. Z pewnością latem przydadzą się komplety zabawek do piaskownicy czy na plażę, które będą zachwycać i staną się doskonałą inspiracją do aktywności. Okazją do kreatywnej zabawy będą klocki, które pozwolą stworzyć własny świat ze znanymi bohaterami. W całej palecie różnych propozycji można znaleźć zarówno zabawki Kraina Lodu, jak i elementy codzienne, które sprawią, że dzieci z ulubionymi postaciami nie będą się rozstawać.
Lego Disney Frozen Kraina Lodu Klocki Przygoda Elzy Na Targu 125 el.

Zabawa z księżniczkami


Piękne, eleganckie, dobre. Która z dziewczyn nie chciałaby być księżniczką. Co istotne, popularnością cieszą się te wykreowane w bajkach Disney’a. To wyjątkowe suknie oraz charakterystyczna uroda przyciągają dziewczynki, a zabawki księżniczki lub podobne motywy pojawiają się w różnych postaciach – także na różnych elementach, jakimi młode damy się otaczają. Nic więc dziwnego, że stają się bohaterkami gier, jak na przykład karciana gra Piotruś, ale również pozwalają na niezwykle kreatywne zabawy, w których dziewczynki mogą odwzorowywać znane od pokoleń historie lub też układać je na nowo, po swojemu. Lalki będą w takiej zabawie niezastąpione.


Hasbro Disney Księżniczki Lalka Kopciuszek
Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel