Polecane puzzle przestrzenne dla dzieci i dorosłych

2022-01-04
Polecane puzzle przestrzenne dla dzieci i dorosłych

Nie tylko dla dzieci - puzzle trójwymiarowe i podświetlane

Ciekawość świata drzemie w każdym z nas. Zarówno dzieci jak i dorośli uwielbiają podróżować i odkrywać smaki kulinarne, a także poznawać charakterystyczne budynki dla odwiedzanego miejsca. Nie sposób odwiedzić jest cały świat dlatego powstały zabawki architektoniczne takie jak piankowe puzzle 3D z których można samodzielnie lub w rodzinnym gronie zbudować słynne budowle świata. Każdy element puzzli zawiera realistyczne detale, dzięki czemu po ułożeniu makiety powstanie budynek z zachowaniem dbałości o szczegóły.

Układanie puzzli 3D -
pomysł na zabawę w domu z dzieckiem

Trójwymiarowe puzzle do ułożenia samodzielnie przez dziecko lub w towarzystwie rodzica uczą cierpliwości oraz rozwijają zdolności manualne dziecka. Puzzle 3D marki Cubicfun umożliwiają zbudowanie makiety 3D która przedstawia słynne budowle świata oraz charakterystyczne budynki które można spotkać w Polsce. Każdy z zestawów posiada elementy wykonane z pianki które są ponumerowane, dzięki czemu dzieci z łatwością stworzą budowlę 3D taką jak Wieża Eiffla, Panorama Warszawy, czy Stadion PGE Narodowy. Każda makieta po ułożeniu będzie świetną dekoracją dziecięcego pokoju.

Dla fanów świata magii i czarodziejstwa: puzzle 3d Harry Potter

Znane miejsca i budynki z filmu Harry Potter fani szkoły magii i czarodziejstwa mogą samodzielnie zbudować z puzzli 3D które są ponacinane i ponumerowane, dzięki czemu ułożenie popularnych budynków z filmu jest niezwykle proste. Trójwymiarowe puzzle Harry Potter pozwalają na samodzielnie złożenie makiety która przedstawia miejsca takie jak Bank Gringotta, sklep Weasleyów na Pokątnej, sklep z przyborami, sklep Ollivandera z różdżkami oraz najwyższą wieża w Hogwarccie jaką jest wieża astronomiczna.

A gdyby tak zobaczyć Wieżę Eiffla nocą?

Symbolem miasta Paryż bezwątpienia jest Wieża Eiffla. Oświetlona nocą wieża robi piorunujące wrażenie. Czy wiesz, że iluminacja świetlna wieży została objęta prawem autorskim i fotografowanie jej nocą jest zabronione? Jeśli chcesz ten zapierających dech w piersiach oglądać na co dzień to wiedz, że z piankowych puzzli CubicFun możesz własnoręcznie złożyć makietę która będzie wierną kopią tego obiektu architektonicznego. Gotową budowlę można postawić na podstawce, w której znajdują się diody LED za sprawą których złożona makieta Wieża Eiffla przy zgaszonym świetle będzie prezentowała się fenomenalnie.

cena produktu: 144,90 zł

Przyjrzyj mu się z bliska: makieta Burj Khalifa (Burdż Chalifa)

136 elementów. Tylko tyle wystarczy, aby dziecko samodzielnie lub w towarzystwie rodziców zbudowało w domowym zaciszu najwyższy budynek świata Burdż Chalifa którym może pochwalić się Dubaj. W zestawie z miękkimi, piankowymi i ponacinanymi elementami znajduję się podświetlana podstawka która sprawi, że ułożona makieta Burj Khalifa wieczorową porą będzie prezentowała się wyjątkowo. Wysokośc makiety to aż 146cm!

cena produktu: 139,90 zł

Budynki w Warszawie do ułożenia z trójwymiarowych puzzli

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Serce Polski - stolica Warszawy w wersji makiety do samodzielnego złożenia z trójwymiarowych puzzli CubicFun. Po zbudowaniu powstanie makieta na której znajdują się budynki charakterystyczne dla Warszawy - Pałac Kultury i Nauki, Stadion PGE Narodowy i Stare Miasto.

cena produktu: 49,90 zł

Symbol Toskanii i jedna z najbardziej popularnych budowli na świecie

Czy wiesz, że budowa krzywej wieży w Pizie trwała prawie 200 lat? Z puzzlami 3D marki CubicFun można ją zbudować w zaledwie 150 - 180 minut. W zestawie znajduję się 27 elementów które zostały wykonane ze specjalnego materiału przypominającego piankę. Elementy do złożenia makiety zostały ponacinane i ponumerowane, dzięki czemu złożenie jej jest dziecinnie proste.. ale wymaga cierpliwości.

cena produktu: 27,90 zł

Zna go cały świat - statek Titanic

Model statku do sklejania to zawsze udany prezent dla fana okrętów i statku. A gdyby tak stworzyć model statku bez użycia kleju? Świetną alternatywną dla modeli statków i okrętów do sklejania są trójwymiarowe puzzle. W tym zestawie znajduję się 113 miękkich, ponumerowanych elementów z których w kilka godzin powstanie 80 centymetrowy model statku Titanic.

cena produktu: 89,90 zł

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022
pixel