Pomysły na zabawę w ogrodzie

2019-09-06
Pomysły na zabawę w ogrodzie

Zabawa w ogrodzie może przysporzyć wiele radości nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Bogaty wybór produktów powoduje, że zagospodarowanie czasu na świeżym powietrzu jest bardzo proste. Poznaj ciekawe pomysły na zabawę w ogrodzie.

 

Deski do pływania idealne także dla najmłodszych

Chcesz sprawić, aby maluch nie bał się wody i z uśmiechem spędzał w niej czas? W takim razie z pomocą przyjdą Ci kolorowe deski do pływania. Produkt ten świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku dzieci, które chcą się nauczyć pływać. Deski stanowią również doskonałą inspiracją do zabawy w ogrodzie! Wykorzystaj ją jako stoliczek/podstawkę w wodnym drink-barze i ciesz się wspólną zabawą z dzieckiem, uruchamiając przy tym jego wyobraźnie.

 Piankowa deska do pływania z linką Rekin 83cm

Piankowa deska do pływania z linką Rekin 83cm

 

Komplet do piasku dla dziecka w każdym wieku

Bardzo często pomysły na zabawy w ogrodzie przychodzą same. Wybierz komplet zabawek do piasku i przekonaj się, że dziecięca wyobraźnie nie ma sobie równych. Zestaw możesz wykorzystać na wiele sposobów. Twórz nie tylko pojedyncze babki, ale także fantazyjne torty. Twoje dziecko uwielbia zamki? W takim razie stwórzcie ogromną metropolię chronioną przez niepokonaną fortecę. Oferowany komplet pozwoli Ci także na stworzenie niepowtarzalnego ogrodu, których roślinność Twoje dziecko będzie podlewać dzięki załączonej konewce.

 Baja komplet do piasku duży zamek

Baja komplet do piasku duży zamek

 

Domek ogrodowy — świetny wybór dla przedszkolaków

Zabawa w ogrodzie to doskonały czas także do odgrywania ról. Dzieci w wieku przedszkolnym w największym stopniu zainteresowane są naśladowaniem nie tylko odgłosów, ale również sytuacji. Wybierając domek ogrodowy sprawiasz, że dziecko ma nieograniczone możliwości zabawy. Domek świetnie sprawdzi się do zabawy w szkołę, sklep, a nawet straż pożarną, czy szpital. To doskonały wybór także dla dzieci, które uwielbiają bawić się w chowanego, czy w berka. Domek daje bowiem możliwość świetnej kryjówki oraz ciekawej przeszkody. Może posłużyć również jako bramka lub tarcza do rzucania zwykłą piłką. Aktywna zabawa w ogrodzie przynosi najwięcej korzyści nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Twoja pociecha uwielbia rywalizację? W takim razie zróbcie zawody, kto trafi za pierwszym razem w każdy otwór domku.

 Little Tikes LOL Surprise Domek Ogrodowy Cape Cottage

Little Tikes LOL Surprise Domek Ogrodowy Cape Cottage

 

Zjeżdżalnie, które kochają dzieci

Uważasz, że zabawa w ogrodzie nie może odbyć się bez zjeżdżalni? My także tak myślimy! Zjeżdżalnie interesują dzieci już od najmłodszych lat. Z myślą o maluchach w naszym sklepie znajdziesz produkty, które zapewnią bezpieczną zabawę już od 2 roku życia. Co sprawia, że zjeżdżalnia to zabawa w ogrodzie, która nigdy się nie kończy? Przede wszystkim doskonale ćwiczy motorykę i równowagę dziecka. Wzmacnia mięśnie barków i nóg oraz ćwiczy równowagę. Dla młodszych dzieci wyzwaniem jest wejście na zjeżdżalnie po schodkach. Starszaki chętnie korzystają z możliwości, jakie daje wspinanie się po ślizgu. Przedszkolaki chętnie wykorzystują zjeżdżalnię, jako punkt widokowy bawiąc się w piratów, lub poszukiwaczy skarbów. Schowaj ulubione smakołyki dzieci w ogrodzie i zachęć je do poszukiwań. Podpowiedź, że z góry zobaczą znacznie więcej i przekonaj się, jak wiele radości sprawi im odnajdywanie kolejnych przedmiotów.

 
3TOYS Zjeżdżalnia Dino Trzyelementowa

3TOYS Zjeżdżalnia Dino Trzyelementowa

 

Huśtawki idealne dla najmłodszych

Zastanawiasz się jak spędzić czas w ogrodzie z dzieckiem, które jeszcze nie chodzi? Z pomocą przychodzi huśtawka dla maluchów. Prosta i bezpieczna konstrukcja powoduje, że mogą z niej korzystać dzieci poniżej 1 roku życia. Oferowany produkt wykorzystasz nie tylko w ogrodzie. Huśtawkę możesz zaczepić także we framudze drzwi w domu, aby twoje dziecko mogło bawić się na niej przez cały rok.

 Adriatic Huśtawka Włoska Modułowa 3w1 z oparciem

Adriatic Huśtawka Włoska Modułowa 3w1 z oparciem

 

Hulajnogi dla aktywnych

Twoje dziecko jest w ciągłym ruchu? W takim razie koniecznie zainwestuj w hulajnogi dla dzieci! Nie tylko pomaga ona w przemieszczaniu się, ale przede wszystkim ćwiczy równowagę i koordynację dziecka. Dzięki temu urządzeniu zabawa w ogrodzie będzie przyjemnością dla nawet najbardziej aktywnego malucha. Oferowany produkt przeznaczony jest dla dzieci o wadze aż do 20 kg, dzięki czemu będzie służył przez długi czas, zapewniając Twojemu dziecku dokładnie taką dawkę ruchu, jakiej potrzebuje.

SPOKEY ALUMINIOWA HULAJNOGA FUNZOO

SPOKEY ALUMINIOWA HULAJNOGA FUNZOO

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel