Zabawki dla 5 latka. Jakie wybrać?

2023-04-13
Zabawki dla 5 latka. Jakie wybrać?

Wiek pięciu lat to czas, kiedy dzieci rozwijają swoje zdolności poznawcze, emocjonalne i społeczne. Zabawki w tym wieku powinny stymulować rozwój dziecka, jednocześnie zapewniając mu wiele radości i zabawy. W tym wpisie przedstawiamy najlepsze zabawki dla 5-latka.Klocki, puzzle, planszówki, książki, zabawki edukacyjne, zabawki do roli i zabawki sportowe to tylko kilka propozycji zabawek dla pięciolatków, które z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku.

1)KLOCKI

Klocki to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Dla pięciolatków polecamy większe zestawy klocków, które pozwalają na tworzenie bardziej skomplikowanych konstrukcji i rozwijają umiejętności manualne.

76,90 zł

2)PUZZLE

Puzzle to kolejna zabawka, która rozwija umiejętności manualne i poznawcze dziecka. Polecamy puzzle z większą ilością elementów, które stanowią wyzwanie dla dziecka.

39,90 zł

3)PLANSZÓWKI

Planszówki to świetna zabawa dla całej rodziny. Dla pięciolatków polecamy proste gry, które rozwijają logiczne myślenie i umiejętność podejmowania decyzji.

29,90 zł

4)KSIĄŻKI

książki to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności dziecka. Dla pięciolatków polecamy książki z prostą fabułą i pięknymi ilustracjami.

19,90zł

5)ZABAWKI EDUKACYJNE

Zabawki edukacyjne to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności poznawczych dziecka. Polecamy zabawki edukacyjne, które uczą liczenia, alfabetu, kształtów i kolorów.

86,50 zł

6)ODGRYWANIE RÓL

Zabawki do odgrywania ról pozwalają dziecku na naśladowanie dorosłych i rozwijanie społecznych umiejętności. Polecamy zestawy do zabawy w kuchnię, sklep lub warsztat.

86,90 zł

7)ZABAWKI SPORTOWE

Zabawki sportowe to doskonały sposób na rozwijanie sprawności fizycznej dziecka. Polecamy hulajnogi, rowerki biegowe lub piłki do gry.

104,93 zł

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel